1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Komik haber:intihar için atladı yüzerek çıktı!

Konusu 'Eğlence ve Mizah' forumundadır ve Erkan Dündar tarafından 14 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    İntihar için atladı yüzerek çıktı!

299957.jpg

Trajikomik olay Antalya'da meydana geldi. Kız arkadaşı olmadığı için intihara kalkışan genç, atladığı sudan yüzerek çıktı.

Antalya’da köprüden atlayarak intihargirişiminde bulunan bir genç, boğulamadığı 1 metre derinliğindeki suda yüzmeye başladı. Bir süre yüzen genç, polisin ikna etmesiyle sudan çıktı.
    Merkez Kepez ilçesi Antalya Bulvarı'ndaki köprüye gelen 22 yaşındaki M.K. "Kız arkadaşım olsun istiyorum" diyerek suya atladı.
    Yaklaşık 1 metre derinliğindeki suda boğulmayan M.K., önce köprünün ayaklarına tutundu, ardından suda yüzmeye başladı.
    Kendisini akıntıya bırakarak yaklaşık 150 metre yüzen M.K'yı, sulama kanalı çevresindeki polisler ikna etmeye çalıştı.
    Bu sırada genci kanaldan çıkarmak için Antalya Büyükşehir Belediyesi itfaiye ekipleri ile balık adamlar da olay yerine geldi.
    Polislere "Boğulmak istiyorum. Kız arkadaşım olsun istiyorum" diyen M.K’ya birpolis memuru, "Sudan çık da oturup çay içelim ve dertleşelim" teklifinde bulundu.
    M.K. ise bu teklife "Biraz yüzüp çıkacağım" yanıtını verdi.(ÇOK GÜLDÜM BUNA)
    Polis memurunun "O zaman hadi birlikte havuza gidip yüzelim" dediği genç, bir süre daha yüzdükten sonra polis memurlarının yardımıyla sudan çıktı.
    Sudan çıktıktan sonra sanayide çalışan babasının yanına gitmek istediğini söyleyen M.K. olay yerine gelen ambulansla kontrolden geçirilmek üzere Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı.
    KAYNAK-14.08.2013
  2. Murat ERDEM Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    • Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Eskişehir
    Sertifika Numarası:
    45030
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Forum Madencilik Müşavirlik Mühendislik san. ve tic. ltd.şti.
    :D vallaha örnek bir intihar vakası olmuş....
    keşke çatıdan atlayanlar da paraşütle atlasa, ilaçla intihar edenler ilaç yerine bonibon içse... :p
  3. Deniz Ural İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    intihar etmeyi bile becerememiş...
  4. Şebnem Tunç İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    hep sıcaklardan oluyor bunlar :p
  5. cul_de_sac İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Merak etme delikanlı sevgilisi olanlarda bunalımda :D :D :D :D :D

Bu arada polisle dertleşirken ne konuştular çok merak ediyorum :)
  6. Sait Aktaş Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    41670
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    :::::::::
    1 metrelik suya intihar etme düşüncesiyle atlama.
    Herif bence dalga geçmiş.
    Şimdi de medyatik oldu ya, kızlar kesin peşindedir. :)
  7. Erdem Baskın Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    OSGB
    sosyal medyayı çok güzel kullanmış
    utanmasa 1 kaşık suda boğulmayı deneyecek
  8. Gökhan Koçak İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Bunu duysa bi daha intihar eder :)