1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Kompresör odasında gaz tüpleri

Konusu 'İş Ekipmanlarında Emniyet' forumundadır ve yaşarsalur tarafından 21 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

 1. yaşarsalur İSGforum Üyesi

  merhaba arkadaşlar kompresör odasının içinde gaz tüpleri mevcut oksijen, argon v.b gibi birde kompresörün üstünde jeneratör var bu uygunsuz bir durum ben bunu onaylı deftere yazacağım fakat hangi yönetmeliğe atıfda bulunmam gerektiğini bilemedim fikri olan birde kompesör odası ile boyaların depolandığı kısım sadece sac panel koyuldu buda uygunsuzluk bunları onaylı deftere yazacağım bana fikir verirmisiniz nasıl yazmalıyım ;)
 2. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

  • Site Yöneticisi
  İl Temsilciliği:
  Trabzon
  Sertifika Numarası:
  47086
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  konuyu uygun yere taşınmıştır..Bu siteyi kullanabilen ve hangi konuyu nerde açmayı bilen uzman olur yada olmuştur..yaşar bey kırk fırın ekmek yemen lazım uzman olabilemek için..
  --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 21 Mayıs 2014 ---
  İş ekipmanları yönetmeliği ve iş sağlığı ve güvenliği tüzüklerinde atıf yapabileceğin maddeler var.Okuman yeterlidir.
 3. yaşarsalur İSGforum Üyesi

  muatabım değilsiniz uzmanların uzmanı erkan bey :)