1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Konya' da osgb' de çalişanlar veya osgb ortaklarinin dikkatine!!!

Konusu 'OSGB' forumundadır ve FNUR ŞİŞMAN tarafından 28 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. Arkadaşlar, aranızda Konya' da OSGB' de çalışan veya OSGB ortağı olan var mı acaba?
  2. yasin şener İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
  3. Ben kendimi geliştirebilmek için cumartesi günleri ve hafta içi bir gün, işi öğrenme amaçlı OSGB' de çalışmak istiyorum, bu yüzden...
  4. nihat Altuntaş İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    82297
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    MALATYA TEKNİK KONTROL HİZMETLERİ MÜHENDİSLİK VE DANIŞMANLIK
    Isg katip uzerinden konyadaki yetkili osgblerin telefon numaralarina ulasabilirsiniz.
  5. Bu yolla 2 yer ile görüştüm, biri olmaz dedi, biri de gönüllü gönülsüz şuan yoğunuz, iki hafta sonra gelin bakarız dedi. Burada sürekli birbirimize yardımcı olduğumuz için, belki biri yine yardımcı olur diye düşündüm...
  6. Sait Aktaş Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    41670
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    :::::::::
    Kurs aldığımız Beşhekim var.
    Aynı zamanda OSGB ler ve kendisini geliştirmek isteyenlere samimi olarak yardımcı oluyorlar.
    Bence bir görüşün. En azından tanışmış olursunuz...
  7. Siz onları tanıyorsanız bi görüşebilir misiniz acaba? Beşhekim Konya' da onu duymuştum. Tanıdığın görüşmesi her zaman iyidir. Olmaz mı?
  8. ZEYNEL AĞACIK İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    24377
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    iletişim numaranızı bana iletirseniz size yardımcı olmak isterim ...Saygılar
  9. Fatma Kocaer Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    • Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Konya
    Sertifika Numarası:
    13436
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    kemal bey nasıl geçti sınav uzman adayı statünüz değişiyormu allahın izniyle:)
  10. Kemal Ev İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    EMK
    İlginize teşekkür ederim. Doksandört doğruyla yazgım değişiyor ,
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 29 Aralık 2013 ---
    Henüz başlamadım ama , sıkı bir disiplinle " A " sınavına giricem .
  11. ZEYNEL AĞACIK İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    24377
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Arkadaşlar selam; Konya'da risk analizi yapmak üzere iki şantiyemiz var.. sadece saha çalışması yapılacak ve fotoğraflar çekilecek. Ben risk analiz raporunu hazırlarım. Tabii ki emeğinizin karşılığını veririm.. saygılar