1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Koray pehlivanoğlu serbest kürsü kategorisindeki görevine son verilmiştir.

Konusu 'Yönetim Duyuruları' forumundadır ve Erkan Dündar tarafından 29 Ekim 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
 1. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

  • Site Yöneticisi
  İl Temsilciliği:
  Trabzon
  Sertifika Numarası:
  47086
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Değerli Forum Üyeleri,

  Sitemiz Kullanım ahlak ve değer yargılarımıza ve de ölçülerimize ters,forum kültür ve politikamıza ters,kalite ve iş güvenliği anlayışımıza ters çalışmaları ve de tavır davranışlar yönetim tarafımızdan değerlendirilmiş olup.

  Yine tarafımıza aldığımız,mesaj,mail ve telefon yoluyla şikeyetlerin artması sebebiyle arkadaşımızın yönetim kadrosundan ihracı gerçekleşmiş olup,aynı tavırlar devam etmesi süreci içinde siteden kaydı silinecek olmasını bilgilerinize sunuyorum,

  Ayrıca Bu sitede Siyaset,Din ve Abesle iştigal yapılmamasını İSG kültürüne yönelik çalışmaların konuşulması ve de arkadaşlarımıza yardım edilmesini şiddetle tavsiye ediyorum.

  Saygılarımla,

  Erkan Dündar
  İSGforum Yönetimi Adına,
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.