1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Kreş için risk analizi ve acil durum planlaması için neler yapmalıyım?

Konusu 'Risk Değerlendirmeleri ve Yönetimi' forumundadır ve Cemal Kokoğlu tarafından 19 Ocak 2014 başlatılmıştır.

 1. Cemal Kokoğlu İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Arkadaşlar KREŞ için risk analizi ve acil durum planlaması yapmam gerekiyor. Bununla ilgili örnekleri olanlar var mı, varsa paylaşırsanız çok sevinirim şimdiden çok teşekkür ederim.
 2. Recep Tayyip Taşdelen İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Arkadaşlar varsa lütfen paylaşalım.
 3. Hakan DENİZ İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Recep beiy siz aracı olacakmı sitedesiniz zaten paylaşacak olanlar paylaşıyor neden bu şekilde her konuya girmeyi ve insanları yönlendirmeyi düşünüyorsunuz
 4. Recep Tayyip Taşdelen İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Bilgi paylaştıkça çoğalır mantığı benimkisi. Hiçkimseye aracı felan değilim.
 5. dilek_çetin İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  59165
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  forumdaki yardımsever arkadaşlar iyi ki var
 6. Melek ARIN İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  merhabalar, kreşler az tehlikeli sınıfta sanırım, az tehlikeli işyerlerinin iş güvenliği açısından sorumluluğu 1 temmuz 2016 da başlıyor. Fakat risk analizi ve acil durum planı olmalı. Kreş risk analiz ücreti ne olmalıdır? Risk analiz örneği olan paylaşabilirmi? Teşekkürler..
 7. Melek ARIN İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  kreş RD

  Ekli Dosyalar:

 8. xekeru İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Arkadaşlar hiç kızmayın ama sizler nasıl uzmansınız, rd ler ortama göre analiz edilip yapılır ve her ortam birbirinden farklıdır. Şimdi bir arkadaşımız burda örnek paylaşacak ve sizler bunun üzerinden copy/paste yaparak rd yapacaksınız. Böyle ezbercilktense ortam gözetimi yaparak eksik olabilecek unsurları tespit edin. Zaten bütün rd rehberlerinde ortak maddeler var ve mutlaka olması gerekenlerde öncelikle belirtiliyor. Birçoğu bu söylediğime kızacak bunu biliyorum ama ileride dediklerime hak vereceksiniz ki yapılacak işin ortam gözlem tespitle olduğunu zamnla tecrübe edeceksiniz. Herkese kazasız günler..
 9. Gamze Demirbaş ERKAN Bölüm Yöneticisi

  • Bölüm Yöneticisi
  • Eğitim Grubu
  Sertifika Numarası:
  119912
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  ORDU OSGB
  Rd kopyalamak yerine kaynaklardan faydalanılabilir.Okullar için hazırlanmış bir dosya paylaşıyorum,daha öncede paylaşılmıştır mutlaka,fikir edinilebilir:

  Ekli Dosyalar:

 10. Orkun Dalyan İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  118515
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Enerji Sektörü
  Elinize sağlık ama kim yaptıysa biraz az olmuş gibi yani sayfa sayısına baksan 3 sayfa yarısı zaten döküman no vb. bilemedim o_O
 11. Cumhur Gültekin İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  80759
  Uzmanlık Sınıfı:
  A Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Vakıf Üniversitesi
  Ortamı gezerken düşme, devrilme tehlikesi olan tüm ekipmanları elinizle kontrol edin, dayanıklılığını gücünüzle test edin. Buna WC'lerdeki lavabolarda dahil olsun. Geçmiş yıllarda bir öğrenci üzerine lavabo düşmüştü.