1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Kuaför/berber

Konusu 'Sektörel Tehlikeler ve Emniyet' forumundadır ve Baran Aydemir tarafından 29 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. Baran Aydemir İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    14829
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Arkadaşlar kuaförler tehlikeli sınıfa giriyormuş.Yeni öğrendim.Az tehlikeli sanıyordum.1 ocakta devreye giriyor.Açıkçası baya sevindim.Konu açmak istedim:)
  2. neden sevindiğinizi pek anlamadım ama bir çok şehirde berberler odası bu hizmeti üyelerine veriyor çoğuda osgb lerle anlaşmış durumda
  3. Baran Aydemir İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    14829
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    öyle mi bilmiyordum.ozaman üzüleyim mi?
  4. :(bak şimdi ben üzüldüm..ama malesef durum bu,berbeler ve kuaförler işçi sirkulasyonu çok olan işletmeler ve çoğu zor bütçeler ile dönüyor bu yüzden ayıracakları bütçe isg için çok küçük meblaglar bu yüzden hep birlikte hareket etmeyi tercih ediyorlar bunun yanı sıra bildiğiniz gibi devlet desteği kapsamına da giriyorlar.
  5. Baran Aydemir İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    14829
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    evet biliyorum%1.4 karşılıyor sanıırm
  6. Recep Tayyip Taşdelen İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Sizin o zor bütçeyle çalışıyor dediğiniz kuaförler çırakların herbirine ne kadar veriyorlar biliyor musunuz? ben vereyim cevabını 3000tl
  7. :)))))
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 29 Aralık 2013 ---
    ben gülben ergenin kuaförüne gitmediğim için 3000 lira alan çırak görmedim....
  8. isgcevmuh İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    para para ne uzmansınız para güvenliği bu yazık
  9. Alper Akpunar Eğitim Grubu Lideri

• Eğitim Grubu
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    16217
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Gündoğdu Mobilya (Sümela)
    para para diyosunuz tamam para olmasın işveren, osgb sömürüyo. Önce iş güvenliği deniyor osgbler milletten tecrübe tecrübe istiyo. Bu iş nasıl olsun istersiniz??
  10. Gönüllü hizmetleri stk larda yapıyorum ben 15 yıldır tavsiye edebilirim
  11. Alper Akpunar Eğitim Grubu Lideri

• Eğitim Grubu
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    16217
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    ey bilgimiz olsun gönül abla:))
  12. yani osgb sahiplerine önce iş güvenliği paranın ne önemi var diyip,gönüllü hizmet veremeyecem iş ayrı yardım severlik ayrı :))
  13. Alper Akpunar Eğitim Grubu Lideri

• Eğitim Grubu
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    16217
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    yürü be kim tutar seni:))))