1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Kullanıcı avatar ekleme/değiştirme

Konusu 'Site Kullanım Rehberi' forumundadır ve ISGforum.net tarafından 3 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

 1. ISGforum.net ISGForum Inc.

  • Site Yöneticisi
  Sayın üyeler,

  Bu yazımda sizlere sitemizde bulunan profillerinize kullanıcı fotoğrafı eklemeyi ve değiştirmeyi anlatacağım. Fotoğraf ekleme ve değiştirme işlemi aynı olduğu için tek bir anlatım yapacağım.

  Öncelikle üst menünün sağında yer alan adınızın olduğu açılır menüye geliyoruz vekişisel fotoğraf yükle butonuna tıklıyoruz.
  1-6.png


  Butona tıkladığımız zaman aşağıdaki ekran görüntüsüne sahip olacaksınız. Burada kişisel bir fotoğraf kullan bölümünde dosya seç butonuna tıklıyoruz. Açılan pencerede fotoğrafımızı bularak tamam diyoruz. Yükleme işi bittikten sonra tamam diyerek işlemi bitiriyoruz.
  2-4.png

  Gördüğünüz gibi fotoğraf ekleme işlemi 2 adımda bitebilecek basit bir uygulama. Herkesin kullanıcı profiline fotoğraf eklemesini arzu etmekteyiz.

  ISGforum Sistem Yönetimi