1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Kullanıcı profilleri düzenleme

Konusu 'Site Kullanım Rehberi' forumundadır ve ISGforum.net tarafından 3 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

 1. ISGforum.net ISGForum Inc.

  • Site Yöneticisi
  Sayın üyeler,

  Üyelerin birbirlerini daha iyi tanıyabilmeleri, gerektiği zaman doğru insanlara ulaşabilmeleri adına profillerinizde bazı geliştirmeler yaptık. Sizde lütfen profil ayarlarınızı yaparak bizlere katkıda bulununuz.

  Profil ayarlarınıza menüden kişisel detaylar bağlantısına tıklayarak ulaşabilirsiniz.
  1-9.png

  Bu ayarlara geldiğiniz zaman aşağıda listede belirtilen bölümlerde değişiklikler yapabileceksiniz. Bu bilgileri girdiğiniz zaman Profilinizde Hakkımda sekmesinde gözükecektir. Bilgiler girilmez ise herhangi bir şekilde çıkmayacaktır.
  erkan.png

  Ad Soyad
  Meslek
  Üniversite
  Çalıştığınız Firma / Kurum
  Firma / Kurum Web sayfası
  Kariyer Hedefleri
  İş Deneyimleri
  Sertifika Bilgileri
  Yabancı Diller
  Bilgisayar Deneyimi
  Kulüpler / Dernekler
  İlgi Alanları / Hobiler

  İSGforum Sistem Yönetimi,