1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .
 2. ISGForum Geliştiricileri - Haberler
  Paylaştığınız güncel haberlerin ana sayfa (portal) slideshow'da çıkmasını istiyorsanız, yüklediğiniz resmin ismi haber olmalı, uzantısı ise jpg olmalıdır. Örnek için ana sayfada ki haberleri inceleyebilirsiniz. Bunu uyguladığınız zaman haberleriniz ana sayfamızda otomatik olarak gösterilecektir.

Kumaş boyama fabrikasında yangın

Konusu 'Kaza ve Olay Haberleri' forumundadır ve yaşarsalur tarafından 10 Aralık 2012 başlatılmıştır.

 1. yaşarsalur İSGforum Üyesi

  Kumaş boyama fabrikasında yangın

  Kumaş boyama fabrikası olduğu belirtilen binada çıkan yangına çok sayıda itfaiye ekibi müdahale etti.

  haber.jpg

  Sultangazi İlçesi Eski Habibler Mahallesi Orkideler Caddesi üzerideki kumaş boyama fabrikası olduğu belirtilen binada yangın çıktı. Alevler rüzgarın etkisiyle kısa sürede bütün binayı sardı. Kocasinan, Şişli, Bağcılar, Fatih ve Bakırköy itfaiyeleri başta olmak üzere çok sayıda itfaiye ekibi takviye için olay yerine geldi. İtfaiye ekiplerinin müdahalesine ve yağmura rağmen yangın sürüyor.

  1 milyon liradan fazla zarar var
  Yangın haberini aldıktan sonra olay yerine koşan Diva Tekstil'in sahibi Fahri Solaklı, yangının çatıda yapılan kaynak esnasında başlamış olabileceğini belirterek, ''Ciddi bir zarar var ama, can kaybı yok. Yaklaşık 1 milyon liradan fazla zarar var'' dedi.
 2. Taner Karaçaylı İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Hat Boru
  sizede günaydın yaşar bey sabah sabah uyandırdınız bizi
 3. Nuray İSGforum Üyesi

  İşyeri sahibine öncelikle geçmiş olsun amaaa yangınların en büyük sebeplerinden biri çatılarda yapılan kaynak çalışmalarıdır, üstelik kumaş boyama yanıcı maddelerin çok olduğu bir yerde çok büyük tedbirler almak gereklidir, Can kaybı olmaması gerçekten sevindirici.
 4. Zeynep S. İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Bizim atıksu arıtma tesisleri için danışmanlığını yaptığımız bir firmaydı. Çok üzücü..