1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Kumlama makinası için risk analizi

Konusu 'Risk Değerlendirmeleri ve Yönetimi' forumundadır ve Sevde Şahin tarafından 27 Mart 2015 başlatılmıştır.

1. Kumlama makinası için risk analiz örneği ve kullanma talimatı olan var mı, hep soruyom ama kime soruyum başka yeni başladım :)
  2. Burda kendimi üvey evlat gibi hissediyorum bir daha soru sormiycam :eek:
  3. Sevecen Günel Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    • Çeviri Grubu
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    hanımefendi,
    sanırım kimsede yok,
    hazırını istemek yerine, siz kendiniz yapmayı deneseniz ve "bu şekilde yaptım deneyimli arkadaşlar gözden geçirip öneride bulunabilir mi?" deseniz yanıt alırsınız.

hazır beklemek yerine çaba sarf etmek daha değerlidir.
  4. "hazır beklemek yerine" bunu nerden çıkardınız kumlama makinalarının videolarından talimatlarına riskleri modelleri çalışma şekilleri riskleri toolbaxlar hepsini indirdim, toplamam için sadece burdaki tecrübesine güvendiğim insanlar var bu konuda bilgisi olduğuna inandığım onlardan ufak tüyolar bekledim belki yardım göremeyince biraz naz yaptım neden bu kadar üstünüze alındınız hiç anlamadım.. Burayı seviyorum, inanılmaz fedakar insanlar var, bence bu kadar önyargılı olmayın lütfen sevecan hanım
  5. Sevecen Günel Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    • Çeviri Grubu
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    sevde hanım, o zaman bir şeyler hazırlayın, ya da elinizdeki şeyleri paylaşın ve insanların önerilerini almak için bu şekilde talepte bulunun.

profesyonel iş hayatındasınız, naz yapmak çok uygun düşmüyor
  6. İşle ilgili tavsiye okey ama karakter konusunda tavsiyeye ihtiyacım yok teşekkür ederim, Kimin ne şekilde ne talepte bulunacağı yada nasıl çalışması gerektiğine çok kafa yormayın bence en azından ben bu konuda rahatsız etmenizi istemiyorum çünkü yol haritamı çizdim araştırmamı yapıyor kendime uygun formatlar oluşturuyorum tamamlanınca tabiki bilgi paylaşımından yanayım paylaşırım. ki niye geriliyosunuz bu kadar anlamadım sitede soru sorup espri yapan bitek ben değililim , bundan sonraki karekterime olan eleştirilerinizi dikkate almayacağımı söylüyorum çünkü öğrenmek ve pratik kazanmak istediğim çok şey, enerji israfına vaktim yok, hepimize kolay gelsin