1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Kurstan notlar 18 ağustos sınavına yardımcı olur

Konusu 'Eğitim Notları ve Hazırlık' forumundadır ve Alper Akpunar tarafından 3 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

 1. Alper Akpunar Eğitim Grubu Lideri

  • Eğitim Grubu
  İl Temsilciliği:
  Trabzon
  Sertifika Numarası:
  16217
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Gündoğdu Mobilya (Sümela)
  .

  Ekli Dosyalar:

 2. didem çelebi İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  bende 18 ağustos için kursa gidenlerdenim, ancak kursumu beğenmedim elimde hep eski notlar, eski yönetmelikler eski sorular war :S:s çalışma sunumların içerisindeki bilgiler bile eski yönetmeliklere göre, yenilerine göre revize edilmemiş :S bu konuda yardımcı olabilecek kimse varmı :(
  --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 3 Temmuz 2013 ---
  Alper bey buarada kaldırma araçları yeni yönetmeliğe gre standartlarda belirtilmediği müddetçe artık yılda 1 defa bakımı yapılır.
 3. a78 İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  6331 de çok değişiklik mevcut mu eski kanun yönetmelik ve kanunlardan çalışsak olmaz mı?