1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Kurul toplantısında asil üyelerden biri olmazsa ne olur?

Konusu 'İşletme Kontrolü ve Denetimler' forumundadır ve Nilcan Parlak Sütcü tarafından 16 Nisan 2013 başlatılmıştır.

 1. Nilcan Parlak Sütcü İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  48011
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Merhaba arkadaşlar, İSG Kurul Toplantısı'nda zorunlu üyelerden biri olmazsa toplantının gerçekleşmesinde herhangi bir engel var mıdır?
 2. Kurul toplantılarında başkan olmaz ise toplantı ertelenir. Üyelerden birinin olmaması durumunda da toplantı yapabilirsiniz.
 3. Kurul, üye tam sayısının salt çoğunluğu ile işveren veya işveren vekili başkanlığında toplanır ve katılanların salt çoğunluğu ile karar alır.
  asil üye diye bir şey yok. işveren veya işveren vekili başkanlığında salt çoğunlukla toplanır.
 4. Nilcan Parlak Sütcü İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  48011
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Ben de maddeyi buldum yönetmelikten. teşekkürler arkadaşlar.