1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Lojistik firmasında isg uzmanı olmak ?

Konusu 'Yardım Masası' forumundadır ve Hande Parlak tarafından 11 Şubat 2013 başlatılmıştır.

 1. Hande Parlak İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Şuan bir lojistik firmasıyla anlaşmak üzereyim fakat bu işte hiç tecrübem olmadığı için ne yapıcağımı bilemiyorum..bana adım adım neler yapabileceğimi yazabilirseniz kendime bir yol haritası çizmeyi umut ediyorum..
 2. Hakan COŞKUN İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  sözleşmeyide bizim adımıza yap o zaman?biz çalışırız maaşı sen alırsın...
 3. Nurdan Dahi İstanbul Temsilcisi

  • Forum Yöneticisi
  • Etkinlik Grubu
  İl Temsilciliği:
  İstanbul
  Sertifika Numarası:
  45334
  Uzmanlık Sınıfı:
  A Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  TEZ MEDİKAL
  wooowwwww çok sert :eek:
 4. Hande Parlak İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Teşekkürler Hakan Bey sizin gibi insanlar sayesinde bu alanda gelişmek daha zor hale geliyor ...kendinizi tebrik edebilirsiniz ..
 5. Hakan COŞKUN İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  hande hanım...siz isg uzmanı değilmisiniz?derslerde ne gördünüz..her firmada kurul kurulacağını (yada kurulmayacağını).acil eylem planları ,risk analizleri ,sağlık güvenlik planları,sağlık testleri, periyodik muayeneler kimyasallar ..bunların her firmada mecbur olması gerektiğini bilmiyo musunuz?biliyosanız neden öle bir soru sordunuz bilmiyosanız o sınavı nasıl geçtiniz?spesifik soru sorarsınız lojistik firmasında hangi konular ağırlıklı olmalı..kaldırma taşıma araçları yüksekte çalışma gibi..sorduğunuz soru tamamen hazırcılık...
 6. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

  • Site Yöneticisi
  İl Temsilciliği:
  Trabzon
  Sertifika Numarası:
  47086
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Uslup çok önemlidir.Bu hususlarda azami dikkatli olalım.Ben hergün cep ve mailden yukarıda yardım isteyen arkadaşlara bıkmadan cevap veriyorum.kırıcı olmak bize bir şey kazandırmıyor.3 kuruş veren patronlara nelerimizi veriyoruz ama profesyonellerden destek isteyen birine hakaret vari davranıyoruz.önce birbirimizi sevelim Allah için..
 7. gulkubra İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  47318
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  benim de bir lojistik fimam var firma da bi çok alan var lojistik depo inşaat bunlarda genel eğitimlerinin dışında verebileceğim veya dışarıdan aldırabileceğim özel eğitimler neler olmalıdır. Yardımcı olursanız sevinirim.
 8. cul_de_sac İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Yangın, İlkyardım v.s. eğiğtimleri dışarıdan alabilrisiniz hatta kış için özel sürüş teknikleri derside aldırabilirsiniz şoförlerinize..
  --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 18 Nisan 2013 ---
  Hande hanım çok detaylı bilgi vermek için o işin başında olmak lazım ama ben sizin yerinizde olsam öncelikle Trafik yönetmeliklerine ağırlık veririm.

  Gerçi 2 ay olmuş siz bunu soralı ama :) ... umarım şimdiye kadar iyi geçmiştir ...