1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Lpg-doğalgaz ile çalışılan işyerin sorumlu işçilerin eğitim belgeleri

Konusu 'İşletmelerde Eğitim ve İletişim' forumundadır ve Fecriati tarafından 20 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

 1. Fecriati İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Arkadaşlar

  Müfettişlerin istedikleri belgeler arasında "lpg-doğalgaz ile çalışılan işyerin sorumlu işçilerin eğitim belgeleri" de var. Bu eğitimi kim veriyor?

  Bizde lpg yok, her şey doğalgazla ama bakımcılar dışında kimse zorunlu haller dışında doğalgaz hattıyla uğraşmıyor. Diğer personel de elektrik panosunda start vermekten başka yaptığı bir şey yok. Bizim ne yapmamız gerekir?
 2. ENES GÜRLER İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  Bulunduğunuz yerin Makina veya Kimya Mühendisleri Odası temsilciliğiyle görüşürseniz size yardımcı olacaklarını umuyorum.