1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Lpg montaj risk analizi

Konusu 'Risk Değerlendirmeleri ve Yönetimi' forumundadır ve orkun öztürk tarafından 17 Şubat 2014 başlatılmıştır.

 1. orkun öztürk İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Merhaba arkadaşlar çalıştığım bir firmada lpg tank montajı yapılıyor. Acaba aranızda bunla ilgili analiz yapmış olan var mı? Tehlike ,risk ,alınması gereken önlemler hakkında birkaç fikir verebilir misiniz?
 2. T.Ulus İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  A Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Bireysel
  Yeraltı, yerüstü ve 13 m3 den küçük ya da büyük olmasına bağlı olarak farklı standartlar kullanılmaktadır. Ekli dosyada ilgili standartları bulabilirsiniz.

  Ekli Dosyalar: