1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Lpg otogaz dolum istasyonu sorumlu müdür

Konusu 'Kariyer Bilgi ve İpuçları' forumundadır ve cihat ceylan tarafından 14 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. cihat ceylan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    arkadaşlar sorumlu müdürlük yapan var mı aranızda,yardıma ihtiyacım var? belgeyi almayı düşünüyorum da.
  2. isgcevmuh İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Tabi bi o kalmıştı tövbe ya
  3. cihat ceylan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    sıkıntı mı var ?
  4. Koray Pehlivanoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32082
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest Çalışıyor

Sanırım tepki size değil; hepimizin bir mesleği olmasına rağmen sürekli bir kursa, sınava, eğitime gidiyor gitmek zorunda kalıyor oluşumuza bir tepki verdi sanıyorum arkadaşımız.
  5. cihat ceylan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    tabi o arkadaş yeni mezun bi mühendis kaç tl maaşla ne şartlarda çalışıyo bilmiyor olabilir.bizde biliyoruz doğru olanı da şartlar öyle istediğimiz gibi değil... şartlar iyi olsa zaten isg uzmanlığında ne işimiz var ?
  6. Naz Olgaç İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    74354
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    benim varama kullanmıyorum al sende arkadaşım bu ülkede neye fırsat veriliyorsa hepsine el atacaksın tabiki hakkındır
  7. cihat ceylan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Peki kullanmama sebebiniz nedir? tesis mi bulamadınız yoksa ücret konusunda mı anlaşamadınız...ben bi akrabamın istsyonu için almayı düşünyorum da çok cüzi rakamlar duydum.yeni yönetmelikle bir müdür bir istasyondan fazlasına bakamıyor,fiyatlar değişir diye düşünüyorum.
  8. Naz Olgaç İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    74354
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    aralıkta sözleşmeler bitecek dediğiniz gibi 1 istasyona bakılabilecek aralığı bekliyorum ben o yüzden
  9. mustafa tuncel İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    bence beklemeseydiniz çok . 200 tl ye belge veriyorlar herkes aldı ve piyasa yükselmez bence
  10. Erdem Baskın Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    OSGB
    imkanınız varken alın
    zira her belgenin değerli olacağı bir zaman dilimi vardır
    lpg sorumlu müdürlük ile isg uzmanlığı pek de farklı şeyler değil zaten
    denetim prosedür kontrol ve yaptırım vs hepsi var
    stresi de aynı