1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Lpg otogaz istasyonlari sorumlu müdür eğitimi

Konusu 'Eğitim Duyuruları' forumundadır ve ÇMO KOCAELİ ŞUBESİ tarafından 9 Eylül 2016 başlatılmıştır.

1. ÇMO KOCAELİ ŞUBESİ İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Eğitim Adı

LPG OTOGAZ İSTASYONLARI SORUMLU MÜDÜR EĞİTİMİ

Eğitimin Verileceği Tarih

23-24-25 EYLÜL 2016

Saat

09:30 – 17:30

Eğitim Verileceği Yer

TMMOB Çevre Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi

Körfez Mah. Yüce Rıfat Sok. No: 67 /1 İzmit / KOCAELİ

Eğitmen Bilgileri

Ezgi TOPARLAK

Emre AĞAŞÇI

Eğitimin Amacı ve İçeriği

Ülke ve toplum yararları doğrultusunda kaliteli, sağlıklı, güvenli ve ekonomik tesislerin gerçekleştirilmesi amacıyla, LPG Otogaz İstasyonları Sorumlu Müdür hizmetlerinin yerine getirilmesinde ve denetlenmesinde görev alacak mühendislerin bilgi birikimlerinin geliştirilmesine katkıda bulunmak ve belgelendirmelerini sağlamaktır.

ÇMO Ana Yönetmelik ve Yönetmelikleri, Mühendislik Etiği, Sorumlu Müdürün Hak, Yetki ve Yükümlülükleri

LPG Piyasası Hukuki Düzenlemeleri

İş Sağlığı ve Güvenliği Mevzuatı

LPG depolama, dolum tesislerini, otogaz istasyonlarını, LPG tesisatını ve konut uygulamaları

LPG‘ nin Tanımı, Teknik Özellikleri ve Kullanım Alanları

İlgili Standartlar

LPG Otogaz İstasyonları Ekipmanları

LPG Doldurma, Boşaltma Kuralları

Periyodik Kontrol ve Bakımları

Yangın Güvenliği

İlk Yardım Temel Bilgileri

Çalışan personelin eğitimine yönelik planlama ve uygulamaları, Personel Yönetimi ve eğitimleri ile "Sorumlu Müdür Kontrol Kayıt Defteri" Uygulama Esasları

Katılımcı Sayısı

20 Kişi

Eğitim Katılım Şartları ve Ücreti

Mühendislik fakültelerinden veya bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulu tarafından kabul edilen yurt içi veya yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olmak

Oda üyelerinin aidat borcu bulunmaması

NOT I : Eğitime katılım sağlayacak üyelerimizin 2016 yılı dahil olmak üzere aidat borçlarının olmaması gerekmektedir.

NOT II : Eğitime katılım için 21 Eylül 2016 tarihine kadar ön kayıt yaptırılması

21 Eylül 2016 tarihlerinde kontenjan bilgisi aldıktan sonra ücretlerini yatırmaları rica olunur.

Eğitim Ücretine Dahil olanlar:

Ders Notları

İkramlar

· Başarı Sertifikası

Kayıt Bilgileri

Kayıtlarınızı 0 262 323 62 73 – 0530 141 96 84 numaralı telefondan veya cmokocaeli@cmo.org.tr adresine adınızı, soyadınızı, iletişim bilgilerinizi, oda sicil numaranızı ve eğitimin adını belirterek yapabilirsiniz.

İletişim Bilgileri

TMMOB Çevre Mühendisleri Odası Kocaeli Şubesi

Körfez Mah. Yücel Rıfat Sok. No:67/1 İzmit / KOCAELİ

TEL: 0 262 323 62 73

GSM: 0 530 143 96 84

E-POSTA : cmokocaeli@cmo.org.tr

Ekli Dosyalar:

2. seyffullah İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    20733
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    dostlar selamlar bu işi 5 senedir yapıyorum şu aralar işverenler epdk ve sanayi bakanlığı üzerinde baskı kurmaktalar lpg sorumlu müdürlüğün kaldırılması için lütfen gerekli tepkiyi gösterelim sanayi bakanlığına yazarak.