1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Müfettiş denetimleri

Konusu 'İşletme Kontrolü ve Denetimler' forumundadır ve Burcu Gökmen tarafından 25 Aralık 2012 başlatılmıştır.

 1. nokia6270 İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  çalışan sayısı kaç deidara özelden numara yazabilirim. bizde 95 çalışan var osgb 7000 tl + kdv +yol ve konaklama masrafı a sınıfı uzman 4000 tl + kdv istedi.
 2. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

  • Site Yöneticisi
  İl Temsilciliği:
  Trabzon
  Sertifika Numarası:
  47086
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  2 gün önce konyadan inşaat firması sahibi işverenimle telefon görüşmem oldu..bana konyada 2 adet A sınıfı uzman olduğunu ve ikisininde inşaat ile ilgili mühendislik dalından olmadığını ve inşaat işlerini bilmediğini ve de 10-15 bin tl para istediğini ne yapmam gerektiği hususunda kendisiyle dertleştik..ben gerekenleri söylemiştim ama şunu fark ettim işverenler bu olaya önem veriyorlar ve disipline olmak istiyorlar ama altyapının olmadığından ve A sınıflarının tekelinden bu işlerin kurtulması gerektiğini dile getiriyorlar ve selam..
 3. A. Onur Sevinç Çeviri Grubu

  • Çeviri Grubu
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Bence iş verenlerin ( patronların ) ISG yi önemsedikleri falan yok. Şantiyem kapanmasın, denetlemeden geçeyim, kaza oldumu ISG koordinatörü olarak atanan adamı kanuna teslim etmekten başka bir şey yapmıyorlar. Evraklar tam olsun, onların yasal boşluklarını kapıyalım yeter.
 4. Anıl Keskin Haber Grubu

  • Haber Grubu
  Sertifika Numarası:
  92297
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Devlet bütçe açığını cezalarla kapatır