1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .
  2. ISGForum Geliştiricileri - Haberler
    Paylaştığınız güncel haberlerin ana sayfa (portal) slideshow'da çıkmasını istiyorsanız, yüklediğiniz resmin ismi haber olmalı, uzantısı ise jpg olmalıdır. Örnek için ana sayfada ki haberleri inceleyebilirsiniz. Bunu uyguladığınız zaman haberleriniz ana sayfamızda otomatik olarak gösterilecektir.

"müfettişim ölümlü iş kazası için geldim"

Konusu 'Güncel Haberler' forumundadır ve Dilşat Uylukcu tarafından 30 Nisan 2014 başlatılmıştır.

1. Dilşat Uylukcu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    99674
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Lokman Hekim OSGB
    Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’nda müfettiş olduğunu söyleyen kimliği belirsiz kişi, gittiği işyerinde ‘ölümlü iş kazası için geldim diyerek, işletmeciden 950 lira alarak sırra kadem bastı.

Bursa'nın İnegöl ilçesi Sinanbey Mahallesi 5. Metal Sokak’ta A.D.’ye ait işyerine giden kimliği henüz belirlenemeyen bir kişi, Çalışma ve Sosyal Güvenliği Bakanlığı’nda müfettiş olduğunu söyledi. İşyerinde meydana gelen ölümlü iş kazası sebebiyle geldiğini belirten şüpheli, tutanak tanzim edeceğini belirterek işyeri sahibine imzalattı. Harç bedeli olarak 950 lira isteyen şüpheli, parayı aldıktan sonra işyerinden uzaklaştı. Bir süre sonra dolandırıldığını anlayan A.D., İnegöl İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne müracaat etti.

Kaynak:Müfettişim ölümlü iş kazası için geldim diyerek dolandırdı haberihttp://www.haberyurdum.com/mufettis...diyerek-dolandirdi-456586h.html#ixzz30Lt44Q7g
    <a title='haber' href='http://www.haberyurdum.com/'>Haber</a>
  2. Erdem Baskın Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    OSGB
    :Dgülermisin :(ağlarmısın
  3. Fatih Ülker Eğitim Grubu

• Eğitim Grubu
    Sertifika Numarası:
    36910
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Hırsızlıkta , dolandırıcılıkta sınır tanımayan ülkemin insanları yine meziyetini konuşturmuş.