1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Müfettişlerin kullandığı çeklist / odit listesi

Konusu 'Kontrol Listeleri' forumundadır ve Cansel Işıksel tarafından 17 Haziran 2013 başlatılmıştır.

 1. Cansel Işıksel İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Herkese merhabalar,
  Çalışma Bakanlığı Müfettişlerinin kontrollerde kullandığı çeklist / odit listesi benzeri bir döküman var. Bu döküman elinde olan bir arkadaşımız paylaşırsa çok sevinirim.
 2. seli İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  iyi çalışmalar müfettişlerin kullandığı check list toplama ayırma tesisleri için var mı kağıt/karton, ambalaj atıklarının toplandığı, tasnif edildiği, preslendiği, balyalandığı, istiflendiği tesisler için. Bir de pres makinesinde (hidrolik) nasıl bir emniyet önlemi alınabilir? Işıklı emniyet bariyeri gibi elektriksel önlemleri inceledim ama masrafı yüksek gibi.