1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Mühendis mimar ve plancılar için çalışma yaşamında haklarımız broşürü- politeknik

Konusu 'Faydalı Yayınlar' forumundadır ve Mehmet MAKAR tarafından 10 Şubat 2016 başlatılmıştır.

 1. Mehmet MAKAR Haber Grubu Lideri

  • Bölüm Yöneticisi
  • Haber Grubu
  Sertifika Numarası:
  120329
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Çalışma yaşamında sıkça ortaya çıkan hak ihlallerine karşı mühendislerin, mimarların, şehir plancılarının çalışma yaşamındaki haklarını hatırlatmak amacıyla Politeknik’in hazırladığı “Çalışma Yaşamında Haklarımız” broşürü yayımlandı. Broşür, 4857 Sayılı yasa kapsamında özel sektörde çalışan mühendislere, mimarlara, şehir plancılarına hitap ediyor.

  [​IMG]

  Çalışma Yaşamı ve Mühendisler Broşür Dizisi’nin ilki olan broşür, güvencesizliğin hızla derinleştiği ofislerde, plazalarda, madenlerde, şantiyelerde, atölyelerde; sözleşmelerden çalışma saatlerine, izinlerden ücretlere, sendikal haklardan işçi sağlığı ve iş güvenliği başlıklarına kadar sıkça yaşanan sorunlara cevap veriyor.

  Güvence mücadelesine katkı sunma amacı taşıyan broşürün giriş yazısı şöyle;
  Broşürün PDF haline ulaşmak için Tıklayınız.

  İssuu üzerinden okumak için Tıklayınız.

  Kaynak: Politeknik.org.tr
 2. Mehmet MAKAR Haber Grubu Lideri

  • Bölüm Yöneticisi
  • Haber Grubu
  Sertifika Numarası:
  120329
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Broşüre emek koyan biri olarak yorumlarınızı bilmek isterim yanlış ve eksikliklerimizi düzeltip 2. baskı da düzeltebiliriz bu sayede.