1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Mühendisler mimarlar şehir plancıları buluşuyor: çalışma yaşamında haklarımız

Konusu 'Diğer Etkinlikler' forumundadır ve Mehmet MAKAR tarafından 4 Mart 2014 başlatılmıştır.

 1. Mehmet MAKAR Haber Grubu Lideri

  • Bölüm Yöneticisi
  • Haber Grubu
  Sertifika Numarası:
  120329
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Politeknik tüm mühendisleri, mimarları ve şehir plancılarını 9 Mart’ta ‘Çalışma yaşamındaki haklarımız’ paneline çağırıyor.

  Ücretli mühendisler, mimarlar ve şehir plancıları ‘Çalışma yaşamında haklarımız’ panelinde buluşuyor. Politeknik’in düzenlediği panelde; iş kanunu çerçevesinde ücretli mühendislerin, mimarların, şehir plancılarının çalışma yaşamındaki hakları ele alınacak.

  Mimarlar Odası İstanbul Büyükkent Şubesi Karaköy Binası’nda 9 Mart Pazar günü 15.00′da düzenlenecek olan panelde;

  • Belirli-belirsiz süreli iş sözleşmeleri nedir?
  • Kıdem tazminatı hangi durumlarda ve nasıl alınır?
  • Mühendisler sendikaya üye olur mu?
  • Fazla mesai ücretleri nasıl alınır?
  ve daha bir çok sorunun cevabı aranacak.

  [​IMG]

  Kaynak: Politeknik