1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

"mühendislerin çalışma hayatındaki sorunlar" paneli-kocaeli

Konusu 'Diğer Duyuru ve Etkinlikler' forumundadır ve Mehmet MAKAR tarafından 23 Eylül 2013 başlatılmıştır.

 1. Mehmet MAKAR Haber Grubu Lideri

  • Bölüm Yöneticisi
  • Haber Grubu
  Sertifika Numarası:
  120329
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  ÇMO Kocaeli Temsilciliği, 29 Eylül Pazar günü mühendislerin çalışma yaşamındaki sorunlarına yönelik bir panel düzenliyor. Panelde ücretli çalışanların haklarından, işçi sağlığı ve güvenliğine kadar birçok konu hakkında tartışma yürütülecek.

  [​IMG]  Çevre Mühendisleri Odası Kocaeli Temsilciliği “Mühendislerin Çalışma Hayatındaki Sorunlar ve Riskler” başlıklı panel-forum düzenliyor. Mühendislerin çalışma yaşamındaki sorunlarının ele alınacağı panel ve forum Kocaeli Üniversitesi Anıtpark Yerleşkesi'nde düzenlenecek.

  Panelde ücretli mühendislerin yaşadığı hak gaspları, TMMOB ile SGK arasında yapılan asgari ücret protokolü, fazla mesai, kıdem tazminatı ve iş hayatında karşılaşılan sorunlar ele alınacak. Ayrıca çalışma yaşamında karşılaşılan iş kazaları, mesleki riskler, meslek hastalıkları ve İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu üzerine sunumlar yapılacak.

  29 Eylül Pazar günü saat 13.00'da başlayacak olan panele Prof. Dr. Aziz Konukman, Av. Fatma Arda Bicaz, İş Güvenliği Uzmanı Ertuğrul Bilir, İş Güvenliği Uzmanı İsmail Macit ve İşyeri Hekimi Hakkı Uysal konuşmacı olarak katılacak. Panelin ardından forum kısmına geçilecek.


  Kaynak; Politeknik.org.tr