1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .
 2. ISGForum Geliştiricileri - Haberler
  Paylaştığınız güncel haberlerin ana sayfa (portal) slideshow'da çıkmasını istiyorsanız, yüklediğiniz resmin ismi haber olmalı, uzantısı ise jpg olmalıdır. Örnek için ana sayfada ki haberleri inceleyebilirsiniz. Bunu uyguladığınız zaman haberleriniz ana sayfamızda otomatik olarak gösterilecektir.

Mühendislik tamamlama örnek sorular

Konusu 'Güncel Haberler' forumundadır ve Cem Yaylagül tarafından 20 Haziran 2013 başlatılmıştır.

 1. oğuz han yüce İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  22612
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  ANFA GÜVENLİK HİZMETLERİ VE SİSTEMLERİ LTD. ŞTİ

  eğitim sistemini beğenmiyorsun ya ondan bahsediyorum eğitim bilimi hakkında ne biliyorsun.
  hangi ülkelerde hangi sistemi var biliyor musun?
  Ben gayet okuyorum,, senin tabirinle "okumuş" insanların bazıların alamadığı ve iş güvenliği uzmanlığı unvanımı da aldım.
  en son yurtdışında master yaptım. sen Avrupalıların para bulamadıkları için okuyamadığını biliyor musun?
  o yüzden çok ahkam kesmeyin insanlara.
 2. Dilek Altınok İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman

  he valla bak hatırladım nerde benim yelek yau ? ooo Erkan Bey olmuyooor, ceza yağdır, ödüle gelince bara yohhh olmaaaz olamaaaz, bir mühendise yakışmayan hareketler bunlar :p :)

 3. sen burda ne yazmıssın oku bakıyım kendi yazını ben siyaset yapma mı yazmısım bi daha oku kardeşim boşa okuyanlardan olma