1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Müthiş ...

Konusu 'Tanışma Odası' forumundadır ve lütfi tarafından 25 Kasım 2012 başlatılmıştır.

 1. lütfi İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Gerçekten güzel bir site olmuş. Emeği geçenlerin eline sağlık. Katılan arkadaşlar için çok faydalı olacağını düşünüyorum.
 2. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

  • Site Yöneticisi
  İl Temsilciliği:
  Trabzon
  Sertifika Numarası:
  47086
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  müthiş olan sizlersiniz..bu sitede gördüğünüz çalışmalar ve yorumlar hizmet amacı ve kalite arayışının ürünüdür..yakında misyon,vizyon,isgforum politikası ve sizlere örnek teşkil edecek İSG Politikasıda yerini alacaktır..Gayemiz arkadaşlara yardım etmek..