1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .
 2. ISGForum Geliştiricileri - Haberler
  Paylaştığınız güncel haberlerin ana sayfa (portal) slideshow'da çıkmasını istiyorsanız, yüklediğiniz resmin ismi haber olmalı, uzantısı ise jpg olmalıdır. Örnek için ana sayfada ki haberleri inceleyebilirsiniz. Bunu uyguladığınız zaman haberleriniz ana sayfamızda otomatik olarak gösterilecektir.

Mısır’da Petrol Rafinerisinde Yangın: 4 ölü

Konusu 'Kaza ve Olay Haberleri' forumundadır ve isgforum tarafından 23 Şubat 2012 başlatılmıştır.

 1. isgforum İSGforum Üyesi

  Mısır’da bir petrol rafinerisinde çıkan yangında 4 işçinin öldüğü bildirildi. Yapılan açıklamada, işçilerin yangını söndürmeye çalışırken öldürüldüğü söylendi.
  [​IMG]
  Rafineri müdürü Reda Abdulsamed, işçilerin, sahil kenti Süveyş’teki rafineride çıkan büyük yangını söndürmeye çalışırken öldüklerini belirterek, yangında işçilerin durduğu katın çöktüğünü söyledi.
  Abdulsamed, 5 işçinin de ağır yaralandığını, yangının söndürüldüğünü kaydetti.

  22 Şubat Çarşamba 2012
  http://nethaberci.com