1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Madde 55

Konusu 'Yasal Gereklilikler' forumundadır ve Baran Aydemir tarafından 21 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

 1. Satife Üstüner İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Bende bu sekilde düşünüyorum inşallah Bır an önce açıklanır ve işkence biter yoksa İs guvenligi uzmanından çok medyumlugum gelişti :)))))
 2. Zaim Zengin Eğitim Grubu

  • Eğitim Grubu
  İl Temsilciliği:
  Tekirdağ
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  demek istediğim 750 gün prim gün sayı olan ona uyar sınava girer. Ancak 3000 gün prim gün tebliğden çıkarsa 750 gün 3000 gün prim gün sayısı olarak sigortadan göstermesi zor olur. Bu yüzden tebliği bekleyin diyorum. Söylentilere kulak asmayın. Ülkemizde yazılı olmayan hiç bir şeye inanılmaz. Bu üst sınıfa geçiş sınavı tebliğ yayınlanacak. Yazılı kanıt tebliğ olur. Tebliği bekleyin.
 3. es55061 İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  teşekkür ederim Zaim bey.
  peki sizce tebliğ buay sonuna kadar yayınlanırmı yaksa ocaktan yada kasım sınavından sonra mı yayınlanır
 4. Zaim Zengin Eğitim Grubu

  • Eğitim Grubu
  İl Temsilciliği:
  Tekirdağ
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Kasım sınavına yetişmesi için ağustos ayının sonunda eylül ayının başında yayınlanması gerekiyor. 18 ağustos sınavı geçti. Bugünlerde yayınlanması bekliyorum.
 5. aktasi İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  7247
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Alarko Taahhüt Grubu
  toplanıp gidip bakanlıga pazarlık yapalım "sayın bakanım son ne olur bize " diye :))
 6. Teoman Şeker İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  46018
  Uzmanlık Sınıfı:
  A Sınıfı Uzman
  sadece tahmin..
 7. Nuray İSGforum Üyesi

  Sınava çok kişinin girmesini isteyeceklerinden 365 gün pirimi yeterli görecek ve sınavı zor yapacaklardır diye tahmin ediyorum, tabii birazda bana uyduğu için pirim gün sayısının öyle olmasını arzu ediyorum...........................