1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Maden çalışanları zorunlu ferdi kaza sigortası - sigorta eksperleri hk.

Konusu 'Diğer Duyuru ve Etkinlikler' forumundadır ve Erkan Dündar tarafından 30 Haziran 2015 başlatılmıştır.

 1. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

  • Site Yöneticisi
  İl Temsilciliği:
  Trabzon
  Sertifika Numarası:
  47086
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Üyelerimizden gelen talep üzerine; Başbakanlık Hazine Müsteşarlığı ile yapılan görüşmelerde Maden Çalışanları Zorunlu Ferdi Kaza Sigortası Tarife ve Talimatı Tebliği "2. Maddesinde belirtilen Sigorta Eksperleri Yönetmeliği 18. maddesi uyarınca en az 3 yıl yeraltı kömür madenciliği veya kömürden gayri yeraltı madenciliği işletmesi tecrübesi bulunan A Sınıfı İş Güvenliği Sertifikasına sahip ve en az 3 yıl yeraltı kömür madenciliği veya kömürden gayri yeraltı madenciliği işletmesi tecrübesi bulunan"üyelerimizin bilgilerinin Müsteşarlığa gönderilmesi 30.07.2015 tarihine kadar uzatılmıştır.

  Söz konusu koşullara uyum sağlamanız halinde, gerekli belgeler ile birlikte ekte verilen tablodaki bilgilerin eksiksiz doldurarak, Başbakanlık Hazine Müsteşarlığına iletilmek üzere 30.07.2015 tarihine kadar Odamıza ulaştırılması gerekmektedir.

  Saygılarımızla;

  Necmi ERGİN
  Genel Sekreter


  Ekli Dosyalar;

  [​IMG]204 KBd0a2e362a0248fd_ek.jpg
  Hazine müsteşarlığından gelen yazı

  [​IMG]34 KBd84fda305c102bd_ek.doc
  Doldurulması gerekli form