1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .
  2. ISGForum Geliştiricileri - Haberler
    Paylaştığınız güncel haberlerin ana sayfa (portal) slideshow'da çıkmasını istiyorsanız, yüklediğiniz resmin ismi haber olmalı, uzantısı ise jpg olmalıdır. Örnek için ana sayfada ki haberleri inceleyebilirsiniz. Bunu uyguladığınız zaman haberleriniz ana sayfamızda otomatik olarak gösterilecektir.

Maden Mühendisi Kurtarılamadı

Konusu 'Kaza ve Olay Haberleri' forumundadır ve isgforum tarafından 14 Eylül 2012 başlatılmıştır.

1. isgforum İSGforum Üyesi

Soma'da bir kömür madeninde çıkan yangında ağır yaralanan maden mühendisi kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.
    manset.jpg
    Kömür madenindeki yangın, 4 Eylül 2012 günü saat 18.00 sıralarında, henüz bilinmeyen bir sebeple çıktı. Vardiya şefi Hasan Canbaloğlu ile işçiler Ali Şengül ve Lokman Gürpınar ağır yaralandı. Diğer işçiler tarafından madenden çıkarılan üç yaralı, cankurtaranla Soma Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Durumları ağır olan Canbaloğlu ve Şengül, buradan İzmir Bozyaka Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yanık Ünitesi’ne sevk edildi. Vücudunda birinci derece yanıklar oluşan Canbaloğlu, dün gece hastanede hayatını kaybetti.14.09.2012 10:04

Canbaloğlu, dokuz gündür yaşam mücadelesi veriyordu.

kaynak:http://www.tumhaber.com.tr/HaberOku.php?haber_id=96177
  2. isgforum İSGforum Üyesi

Allahtan Rahmet ve Sevenlerine sabır diliyorum..bu işler kolay işler değil,dava ekmek meslek davası sevmek davası..işler çok tehlikeli..mekanın cennet olsun kardeşim,her delikanlı maden mühendisi yapamaz vardiya şefliği,onca insanı karşısına alıp her sabah akşam tertip veremez..
  3. Murat Ilgaz İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    93835
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Meslektaşıma Allahtan rahmet sevenlerine başsağlığı diliyorum
  4. Mine Soysal İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    126004
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    AYDIN ELİT OSGB
    Allah'tan rahmet ,yakınlarına başsağlığı diliyorum.
  5. Emine Hilal Aksu Ankara Temsilcisi

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Ankara
    Sertifika Numarası:
    14848
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    TİM OSGB
    Mekanı cennet olsun... Allah ailesine sabırlar versin. Kolay değil, yıllarca işini icra etmesi için uğraş, eğitimine destek ver, sonra böyle bir son...