1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Maden ocağı ve c sınıfı isg uzmanı 750 prim günlü

Konusu 'İşletme Kontrolü ve Denetimler' forumundadır ve seckin kocak tarafından 2 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

1. seckin kocak İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Arkadaşlar merhaba,
    Şuanda krom madeni işleten bir şirkette jeoloji muh olarak görev yapmaktayım. 18 mayıs sınavında başarılı oldum ve şuan belgemi bekliyorum. Şirketimiz yaklaşık 1 senedir maden fiyatlarının çok düşük olması nedeniyle çalışmıyor. Bu şirkete bağlı yaklaşık 850 iş günü primim var A sınıfı vekaleti için tüm kritelere uyuyorum. Bugün bir toplantı gerçekleştirdik ve iş sağlığı güvenliği için şirket bana yetki vermek istiyor. Daha önce iş güvenliği ile alakalı hiçbir işlem yapılmadı. Şirket, çok tehlikeli işyeri konumunda. belgem çıkınca ilk etapta isgkatip üzerinden C sınıfı olmama rağmen gerevlendirilebilir miyim? yoksa sistem, şirketin çok tehlikeli iş yeri olmasından dolayı C sınıfı sertifikamla bana bu yetkiyi vermeyebilir mi? Aklımdaki plan ilk önce isgkatip üzerinden şirketin beni C sınıfı uzman olarak yetkilendirmesi ardından da dilekçemi vererek vekil A sınıfı uzmanlığı yapmak. Alo 170 i aradım ama net bir cevap alamadım. Umarım derdimi anlatabilmişimdir. hepinize şimdiden teşekkür ederim.