1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .
 2. ISGForum Geliştiricileri - Haberler
  Paylaştığınız güncel haberlerin ana sayfa (portal) slideshow'da çıkmasını istiyorsanız, yüklediğiniz resmin ismi haber olmalı, uzantısı ise jpg olmalıdır. Örnek için ana sayfada ki haberleri inceleyebilirsiniz. Bunu uyguladığınız zaman haberleriniz ana sayfamızda otomatik olarak gösterilecektir.

Maden Ocağında Göçük!

Konusu 'Kaza ve Olay Haberleri' forumundadır ve bayramali tarafından 1 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

 1. bayramali İSGforum Üyesi

  Maden ocağında meydana gelen göçükte 1 işçi ağır yaralandı.
  Manisa'nın Soma ilçesinde, özel sektör tarafından işletilen maden ocağında meydana gelen göçükte 1 işçi ağır yaralandı.
  untitled.png
  Edinilen bilgiye göre, ilçede faaliyet gösteren bir maden ocağında çalışan Fikret Acar'ın (44) çalıştığı bölgede göçük meydana geldi. Toprak altında kalan Acar, mesai arkadaşları tarafından göçük altından çıkarılarak Soma Beşyol Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.

  Acar'ın durumunun ağır olması üzerine başka hastaneye sevk edilmesini isteyen yakınları ile bu isteğe olumsuz yanıt veren hastane personeli arasında arbede yaşandı.

  Polis, biber gazı sıkarak olaya müdahale etti.
  Fikret Acar, ailenin ısrarı üzerine Celal Bayar Üniversitesi Hastanesi'ne sevk edildi.
  1 Ağustos 2012 Çarşamba
  http://haber.gazetevatan.com/maden-ocaginda-gocuk/469955/7/Yasam