1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .
 2. ISGForum Geliştiricileri - Haberler
  Paylaştığınız güncel haberlerin ana sayfa (portal) slideshow'da çıkmasını istiyorsanız, yüklediğiniz resmin ismi haber olmalı, uzantısı ise jpg olmalıdır. Örnek için ana sayfada ki haberleri inceleyebilirsiniz. Bunu uyguladığınız zaman haberleriniz ana sayfamızda otomatik olarak gösterilecektir.

MADENCİLİK FOTOĞRAFLARI YARIŞMASI

Konusu 'Güncel Haberler' forumundadır ve goxel tarafından 9 Mart 2012 başlatılmıştır.

 1. goxel İSGforum Üyesi

  [​IMG]

  YARIŞMA ŞARTNAMESİ : https://docs.google.com/file/d/0B9bYJKnuMis0NzVyTXNDX2VSZU84Um5XdDNEV09EUQ/edit  MERHABALAR;

  "MADENCİLİK" KONULU FOTOĞRAF YARIŞMASINA BAŞVURULAR BAŞLAMIŞTIR.

  İŞYERİNİZDE ŞANTİYEDE OCAKTA GÖRDÜĞÜNÜZ MADENCİLİK ALANINA GİREN KENDİ ÇEKMİŞ OLDUĞUNUZ FOTOĞRAFLARLA YARIŞMAYA KATILABİLİRSİNİZ.

  ŞARTNAMEYİ OKUDUKTAN SONRA İSTENİLEN BİLGİLER VE FOTOĞRAFINIZ İLE BİRLİKTE foto@madenturk.org ADRESİNE BAŞVURULARINIZI YAPABİLİRSİNİZ.