1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .
 2. ISGForum Geliştiricileri - Haberler
  Paylaştığınız güncel haberlerin ana sayfa (portal) slideshow'da çıkmasını istiyorsanız, yüklediğiniz resmin ismi haber olmalı, uzantısı ise jpg olmalıdır. Örnek için ana sayfada ki haberleri inceleyebilirsiniz. Bunu uyguladığınız zaman haberleriniz ana sayfamızda otomatik olarak gösterilecektir.

Madencilik akreditasyon komitesi kanun taslağı

Konusu 'Güncel Haberler' forumundadır ve Ergül Çatalbaş tarafından 10 Şubat 2013 başlatılmıştır.

 1. Ergül Çatalbaş Bölüm Yöneticisi

  • Bölüm Yöneticisi
  Sertifika Numarası:
  47072
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  İzmir Büyükşehir Belediyesi
  Ülkemizde madencilik faaliyetleri öncelikle Maden Kanunu hükümleri doğrultusunda yürütülmektedir. Kanun ve bağlı yönetmeliklerinde belirlenen hükümler sektörde çalışan tüm meslektaşlarımızı yakından ilgilendirmektedir. Bu amaçla, Kanun ve Yönetmelik çalışmalarına müdahil olunmuş ve üyelerimizin hakları korunmaya çalışılmıştır.
  Yönetmeliğin pek çok maddesi ile ilgili olarak dava açılmış ve hukuk süreci devam etmektedir. Şimdi de Bakanlık tarafından Madencilik Akreditasyon Komitesi Kanun Taslağı hazırlanmıştır. Bu çalışmada üyelerimizi çok yakından ilgilendirmektedir. Taslak çalışmaları duyumu üzerine Enerji Bakanlığı ve MİGEM yetkilileri aranarak bilgi istenmiş ve çalışmaya katılım talebimiz, 25.01.2013 tarih ve 486 sayılı yazımızla iletilmiştir. Buna rağmen söz konusu taslak çalışması bilgimiz dışında tamamlanmış ve bazı adreslere dağıtılmıştır.

  Sayın Meslektaşımız,

  Söz konusu taslak tarafımızca değerlendirilecek ve meslektaşlarımızın aleyhine olacak tüm noktalar sizlerle birlikte irdelenerek gerekli girişimde bulunulacaktır. Bu amaçla ekteki taslağı detaylı olarak inceleyerek görüşlerinizin Odamıza iletilmesi önemlidir.
  Bu amaçla taslağı görüşmek üzere, 12 Şubat 2013 Salı günü saat 18.00 de Oda merkezimizde bir toplantı yapılacaktır. Şubelerimizde de aynı çalışmalar yürütülecektir.
  Katılımınızı bekler, çalışmalarınızda başarılar dileriz.
  TMMOB MADEN MÜHENDİSLERİ ODASI
  http://www.maden.org.tr/resimler/ekler/154e858da233c0f_ek.pdf
 2. Ergül Çatalbaş Bölüm Yöneticisi

  • Bölüm Yöneticisi
  Sertifika Numarası:
  47072
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  İzmir Büyükşehir Belediyesi
  AKREDİTASYON KANUN TASARISI DEĞERLENDİRİLDİ

  " Madencilik Akreditasyon Komitesi Kanun Tasarısı " hakkında üyelerimizi bilgilendirmek ve görüşlerini almak üzere 12 Şubat 2013 tarihinde Oda Merkezimizde bir toplantı yapılmıştır. Toplantıya 54 üyemiz katılmıştır. Toplantıda, söz konusu tasarı tüm yönleriyle değerlendirilmiş ve olası sonuçları tartışılmıştır.
  Toplantıda alınan karar gereği, oluşturulacak bir komisyon vasıtasıyla 10 gün içinde bir rapor hazırlanıp üyelerimizle paylaşılacaktır.
  Toplantıya katılan üyelerimize teşekkür ederiz.

  YÖNETİM KURULU
 3. Ergül Çatalbaş Bölüm Yöneticisi

  • Bölüm Yöneticisi
  Sertifika Numarası:
  47072
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  İzmir Büyükşehir Belediyesi
  taslağı buradan inceleyebilirsiniz

  Ekli Dosyalar: