1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Madencilik Fotoğrafları Yarışması - Oylama

Konusu 'Diğer Duyuru ve Etkinlikler' forumundadır ve goxel tarafından 30 Nisan 2012 başlatılmıştır.

 1. goxel İSGforum Üyesi

  MERHABALAR;
  MADENTURK.ORG , TEMSA GLOBAL KOMATSU VE MADENCİLİK TÜRKİYE İŞBİRLİĞİ İLE DÜZENLENEN FOTOĞRAF YARIŞMASI BAŞVURULARI TAMAMLANDI.
  83 FOTOĞRAFIN GÖNDERİLDİĞİ YARIŞMADA SÖZ SIRASI ŞİMDİ SİZLERDE
  9 MAYISA KADAR SÜRECEK OYLAMA SONUCUNDA İLK 10 A KALAN FOTOĞRAFLAR JÜRİMİZ TARAFINDAN DEĞERLENDİRİLECEK VE YARIŞMANIN KAZANANLARI JÜRİ OYLAMASI SONUCU BELLİ OLACAKTIR.
  SİTEMİZDEKİ ANKETTEN EN BEĞENDİĞİNİZ 10 FOTOĞRAFIN NUMARALARINI İŞARETLEYİP OYLARSANIZ DEĞERLENDİRMEDE SİZLERİNDE FİKRİNİ ALMIŞ OLACAĞIZ.
  SİZCE EN İYİ 10 FOTOĞRAF HANGİSİ ??
 2. goxel İSGforum Üyesi