1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Madencilikte arama kurtarma tahlisiye eğitimi - maden mo istanbul

Konusu 'Eğitim Duyuruları' forumundadır ve Mehmet MAKAR tarafından 9 Aralık 2015 başlatılmıştır.

 1. Mehmet MAKAR Haber Grubu Lideri

  • Bölüm Yöneticisi
  • Haber Grubu
  Sertifika Numarası:
  120329
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Merhaba arkadaşlar,

  Maden Mühendisleri Odası istanbul Şubesi olarak genç madencilere/ maden mühendisliği bölümü öğrencilerine yönelik tahlisiye eğitimi düzenliyoruz. ilginizi çekebileceğini düşündüğüm için paylaşmak istedim...eğitim itü de olacak katılmak isteyenler istanbul şubeye isim bildirerek katılım sağlayabilirler.

  "
  MADENCİLİKTE ARAMA KURTARMA TAHLİSİYE EĞİTİMİ


  İstanbul Teknik Üniversitesi ve İstanbul Üniversitesi Maden Mühendisliği öğrencilerine yönelik 10 Aralık 2015 Perşembe günü saat 15.00‘de İTÜ Maden Fakültesi İhsan Ketin Konferans Salonunda Türkiye Taşkömürü Kurumu Tahlisiye Ekipleri tarafından verilecek olan Tahlisiye Eğitimi yapılacaktır.


  Etkinliğe katılmak isteyen üyelerimiz Şubemize isim bildirerek katılım sağlayabilirler.


  TMMOB Maden Mühendisleri Odası
  İstanbul Şubesi
  [​IMG]