1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Mahkeme için maddi manevi destek arıyoruz...

Konusu 'Diğer Duyuru ve Etkinlikler' forumundadır ve Çağlar Karabıyık tarafından 29 Haziran 2013 başlatılmıştır.

1. Çağlar Karabıyık İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Sevgili arkadaşlar,

Mahkemeye itirazımız sürecinde, niyeti ciddi olanların sayısı şu an 20 kişiyi geçmiş bu sayının ben elimize olumsuz dilekçelerle daha fazla olacağını eminim. Arkadaş avukatı aramış ve fiyat ve izlenecek yol hakkında tekrar bilgi almış..
    bu süreçte ;

1- avukatlık ücreti olarak 300 tl. istenmekte, ayrıca mahkemenin atayacağı bilirkişiler içinde masraf çıkmaktaymış.
    bu ücrette max. Kişi başı 100 tl. olurmuş. Toplamda bu ücret kişi başı 400 tl. olmakta.
    2- Avukata vekalet verilip, itiraz sorularıyla dava açılacakmış, yada birimizin üstüne de açılabilinirmiş.
    3- İdari davaların diğer davalara göre daha çabuk sonuçlandığını da belirtti.

Ve şimdiden de itiraz sorularınızı gerekçeleriyle beraber hazırlamanızı rica ederim. Ayrıca niyeti ciddi olanların 50-100 lira arasında belki daha az bir miktar yardım edeceğim diyenler özelden ulaşırsa sevinriim..Şuan bende agustos sınavına çalışmaktayım fakat kötü bir sonuç gelmesi durumunda mahkeme kararıyla kesin geçeceğiz..birkaç avutla daha görüştüm daha önceki kazanılan dava emsal teşkil ettiği için bu daha çabuk ve kesin sonuçlanacak...
  2. Çağlar Karabıyık İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Fatih bey ilginiz için teşekkürler..dava için başka bir forumdan Kıvanç bey ilgileniyor.. Dava bencede tek bir kişiden açılmalı daha kolay takip edilir...

24 Aralık 2011 Tarihli İş Yeri Hekimliği ve İş Güvenliği Uzmanlığı Sınavı, Sınav Sonuç Belgesi (Mahkeme Kararı)

24 Aralık 2011 de yapılan sınava dava açılmış ve yaklaşık 1 yıl sonra 16-23\12\2012 tarihinde meb yeni sonuçları vermiş bu demek oluyorki sonuç herkesi kapsıyor. Resim ektedir.. Bu dava bize örnek teşkil edecek ve tahmini en fazla 6-8 ay içinde sonuçlanacak..

Gerçekten destek olacaksanız bana ulaşın..

Genel olarak söylüyorum kimse şu şekilde düşünmesin nasıl olsa başkaları açıyor benide kapsıyor ben işime bakayım demeyiniz yeterli miktar toplayamazsak dava açılmayacak kesin ben ücret yollarım bu işte varım diyenler bana ulaşşın..

Ekli Dosyalar:

• sfsdf.jpg
      sfsdf.jpg
      Dosya Boyutu:
      247,2 KB
      Görüntüleme:
      14
  3. Çağlar Karabıyık İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    şuana kadar 20 kişi ulaşmış kıvanç beye bu durumda kişi başı 300 lira düşüyor 100 kişi olsak 60 lira olacak nerdesin ey ahali :D