1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Mail grubunuz var mı ? varsa nasıl üye olunuyor ?

Konusu 'Yardım Masası' forumundadır ve Kenny_Ken tarafından 23 Haziran 2014 başlatılmıştır.

1. Kenny_Ken İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    merhaba.bir mail grubunuz var mı ? varsa nasıl üye olunuyor ?
  2. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
  3. Kenny_Ken İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    yok sizin bir il sorumlusuyla tanışmıştım. şubat isg sınavına açılan davalarla ilgili bir bilgisi olup olmadığını sormuştum.mail grubuna düşüyor bilgiler bakarım demişti.bende mail grubuna bizde üye olabiliyor muyuz deyince evet demişti.o yüzden soruyorum
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 23 Haziran 2014 ---
    artı mail grubu işlerinin tırt olduğunu düşünüyorsanız Dr.Hilal Kınlı nın kurduğu risk yönetimi mail grubuna üye olmanızı tavsiye ederim..Belki fikrinizi değiştirirsiniz...
  4. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    hepsi tırt…mail grubu değildir,mailllerine burdaki konular mail olarak düşüyordur..ve bizde herşey sosyal medyada anında paylaşılır..herşey güncel..mail grupları kapalı kutu Türkiye'ye hizmet vermek herkese faydalı olmak amaçtır.Biz Panel siteyiz…an itibari ile her an 500 kişi mail gruplarında olmaz genelde..An itibari ile..o yüzden mail grupları tırt benim için yalnış anlama..
  5. Kenny_Ken İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    valla bu yaklaşımda bulunduğunuz sürece yerinizde sayarsınız.belki bakanlığın tanıdığı tek dernek sizsiniz ama internet aramalarıyla bile bulunmanız zor oluyor..

başka ve çok popüler bir isg forumunda tanıştığım sizin bir il yöneticinizin bana söylediğini size sordum verdiğiniz cevap tırt...neden bir türlü popüler olamadığınız anlaşıldı dernek olarak.sizin dernek tırt...

tırt olmayan forum görmek istiyorsanız isgfrm a bekleriz...

ben bir daha geri gelmemek üzere çıkıyorum iyi akşamlar...
  6. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Bizler konuşuyoruz..işinize gelmiyor hemen reklam yapıyosunuz..sizin tırtlar buraya o bahsi geçen sitenin linklerini bırakıyolar..link atma yerine mevzuat okuyun azcık..sektör İSG yi burda takip eder ve burdan öğrenir herşeyi..Kalite asla tesadüfi ve ticari ahlaktan gelmez profesyonellikten gelir..Allah ın tırtları sizi..biz hizmet veririz sizler rantı yersiniz tek farkımız bu..ama az kaldı 1 yıl sonra ne için mücade verdiğim daha net anlaşılacak..ve burdan ben herkese meydan okuyorum..ben onldukça sizlerin ne mal olduğu daha net ortaya çıkacaktır..
  7. Talha Taflıoğlu Gruplar Koordinatörü

• Site Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    118179
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    ERPİLİÇ Entegre Tesisleri
    :) Provakatörlere pirim yok. isgForum.net kurumlar üstü bir paylaşım mekanıdır. Şahsına munhasır özellikleri ve güzellikleri vardır. Diğer sitelere benzemez...