1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Makro iş güvenliği

Konusu 'Firmalar ve Tanıtım Alanı' forumundadır ve rckx2 tarafından 26 Nisan 2014 başlatılmıştır.

 1. rckx2 İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  12121
  Uzmanlık Sınıfı:
  A Sınıfı Uzman
  Makro iş güvenliği sizlere risk değerlendirme ve risk yönetiminde konusunda uzman mühendisler ve iş sağlığı ve güvenliği uzmanları ile hizmet vermektedir. Makro iş güvenliği olarak misyonumuz iş sağlığı ve güvenliği yönünden tüm tehlikelerin ve oluşabilecek risklerin ortadan kaldırılması için risk yönetim hizmetlerini sürdürülebilir bir şekilde sunmaktır.

  www.makroisguvenligi.com
 2. Sait Aktaş Forum Yöneticisi

  • Forum Yöneticisi
  Sertifika Numarası:
  41670
  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  Firma / Kurum:
  :::::::::
  Hayırlı olsun. Allah bol kazançlar versin.
  Umarım burada bireysel çalışan arkadaşlar ile de iş güvenliği konusunda aktif olarak fikir alış-verişini sağlamamıza yardımcı olursunuz. Sonuçta bir firma olmanızın etkisi ile daha fazla işletmede farklı iş tecrübeleriniz olacak.