1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Malatya osgb

Konusu 'Firmalar ve Tanıtım Alanı' forumundadır ve Burak Gülhan tarafından 3 Eylül 2014 başlatılmıştır.

1. Burak Gülhan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Kalite anlayışı ile Malatya İş sağlığı ve Güvenliği hizmetinde, deneyimli elemanları ile el ile gösterilen firmalar arasında malatya osgb siz değerli iş verenlere hizmet vermekten gurur duyar. Gözde Grup gibi Malatya'da bilindik büyük firmalara öncülük etmektedir.
    Yurt dışı deneyimli personelinin özel olarak geliştirdiği yeni nesil proje hazırlama yöntemi ile bir çok firma sağlıklı sonuçları hızla elde etmektedir. Analiz OSGB 'ninmaç müşterilerine karşı onları yormadan, incitmeden, onların iş akışlarına göre projeyi hazırlamaktadırlar.
    Malatya Analiz İş Hukuku Danışmanlığı hizmeti de vermektedir.

Web sitemizi kısaca inceleyelim:
    • İş Sağlığı,
    • İş Güvenliği,
    • İş Hukuku Danışmanlığı,
    • Mobil Sağlık aracı,
    • İl Yardım Sertifikalandırma,
    Gibi hizmetler vermekteyiz. Ayrıca iş sağlığı ile alakalı hizmetlerin yanındaa iş sağlığı ile ilgili de eğitimler vermekteyiz. Bu eğitimler aşağıdaki gibidir;

• İş Güvenliği Eğitimi,
    • İş Sağlığı Eğitimi,
    • Afet Yönetimi,
    • İlk Yardım Eğitimi,
    • Yangın Eğitimi,
    • Mesleki Eğitimler vermekteyiz.
    MALATYA ANALİZ OSGB Olarak iletişime geçmek isteyen vatandaşlarımız aşağıdaki iletişim bilgilerinden ulaşabilirler.
    Tel: 0422 322 23 32
    Mail: info@malatyanalizosgb.com
    Analiz hizmetlerini Malatya ve Malatya’ya sınırları olan illerden hizmet vermekteyiz.
  2. Resul KILIÇ İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    91724
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    özel sektör 05367236098 rekilicgxd8@gmail.com
    Reklam güzel olmuş. Ben de a sınıfı iş güvenliği uzmanıyım. malatya da yaşıyorum. sizinle görüşmek isterim.
  3. Burak Gülhan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman