1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Malzeme (demir, boru vb.) istifleme usulleri ile ilgili örnek talimat ve risk analizi

Konusu 'Talimatlar' forumundadır ve Serkan UÇAR tarafından 6 Nisan 2013 başlatılmıştır.

 1. Serkan UÇAR İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Güvenli malzeme (Demir, Boru vb.) istifleme usulleri ile ilgili örnek talimat ve risk analiziyle ilgili veri varsa iletirseniz sevinirim.

  Teşekkürler,
 2. serkan.anil İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  OSGB
  banada lazım demirciler sanayide bir sürü bu tip işyeri var
 3. Aydın AKÇAY İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  Güncel
 4. Tugba Doğan İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  69070
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  ben bizim depo için(demir filan yok bizde hammdde var)bunun için bir şey hazırladım siz bunun üstüne kendiniz birşeyler ekleyebilirsiniz.

  Ekli Dosyalar:

 5. Aydın AKÇAY İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  TŞK Serkan Bey faydalı olacaktır.Birde bu TÜM İŞYERLERİ İÇİN GENEL İSTİFLEME -TAŞIMA -DEPOLAMA ayrı ayrı talimatları lazım.Resim görsel destekli olursa tabi daha güzel olur.Şimdiden tşk