1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Malzeme taşıma risk analizi

Konusu 'Risk Değerlendirmeleri ve Yönetimi' forumundadır ve yu_yu tarafından 22 Aralık 2012 başlatılmıştır.

1. yu_yu İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    arkadaşlar,
    depolama, istifleme, ambarlama, malzeme yükleme ve boşaltma (elle, forklift ile, vinç- sapan ile), istifleme, malzeme taşıma(elle ve araç ile) işleri ile ilgili örnek risk analizleri var mı acaba elinizde.
  2. yavuz067 İSGforum Üyesi

bel incilmesi,uzuv sıkışması .
  3. sadeist İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    araç bakım onarım ve satış galerilerinde(otomotiv) alınacak güvenlik önlemleri konusunda bilgisi olan varsa paylaşrsanız seviinirim
  4. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    öyle bişey diyorsun ki..erkan gel bizim herşeyimiz yap diye bişeler fısıldar gibi kulağımda..resim paylaşsan hem duyarlılık oluşturursun hemde hep beraber tartışırız..o kadar söylenecek şey var ki..o dediklerini yapıyorum ve para kazanıyorum ama burdada hangi birini anlatayım..o dediğin sektörlerden birine 15 adet dosya yaptık hala devamı geliyor..:)
  5. gulkubra İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    hep genel şeylerden bahsediliyor ama sektörün içine girince talimatlar prosedürler kafalarımız karışıyor tecrübesiz olunca beim sormak istediğim bu sektörler için ayrı ayrı oluşturulmuş şununda talimatı olacak bununda tonajı yazılacak gibi yaönetmelikler var mı yoksa biz düşünüp üretip bakıp yönetmeliği varsa yapacakmıyız?
  6. Aydın Sağlam47 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Yatağan Termik Santrali (Cemre OSGB)
    Çalışanlar ile kendi kaynaklarımızı üretmeliyiz ben kendi ürettiklerimi kullanıyorum