1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Marketler zincirinde isg uzm yspan var mi?

Konusu 'Yardım Masası' forumundadır ve ilhan Aktaş tarafından 2 Aralık 2014 başlatılmıştır.

 1. ilhan Aktaş İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Arkadaslar istanbul anadolu yakasinda 25 subeli bir markette isg uzmaniyim. Benim disinda bu tarz bi markette isg uzm yspan var mi? Yardim almak istedigim konu egitimler olacak. Haftada ortalama 30kisi giris yapiyor ve surekli egitim veriyorudum.simdi bnm osgbmin internet uzerinden egitimleri mevcut, bundan sonra online girip alacaklar. Siz temel isg egitimini nasil verdiyorsunuz? Ben yetisemiyordum.
  Saygilar
 2. Anıl Keskin Haber Grubu

  • Haber Grubu
  Sertifika Numarası:
  92297
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Online şu an için yasal açıdan uygunsuz bir durum şu an için. Yüz yüze eğitim olması gerekiyor. Bu durum için markette çalışan bir arkadaşı bulmana da gerek yok buradaki bütün arkadaşlar sorunun cevabını verebilir bence.
  Market konusunda ayrıca tecrübem var bu işe giriş sirkülasyonu muhakkak duracaktır kısa sürede market zinciri yeni mi kuruldu acaba ? Bence şu an biraz idare edin derim bekleyebildiği kadar adamı bekletsin market haftada 1 gün eğitimi ayarlayıp bitirmenizi öneririm. Tespit defterinize de ISG eğitimlerini aldırmadan işe başlatılmaması konusunda not düşün çünkü patron adamı alır almaz başlatmak isteyecektir sizi bekleyeceğini zannetmiyorum. Ülkemizde ben adam alıpta 1 hafta uzmanın gelmesini bekleyen işveren olduğuna inanmıyorum. Zaten hangimiz yeni bir ayakkabı aldığımızda 1 hafta bekliyoruz ki hemen ertesi gün giyiyoruz :) Kötü bir benzetme oldu sanırım :)
 3. ilhan Aktaş İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  yeni bir şube değil bilindik nispeten küçük ölçekli bir market. Çalışan sürkilasyonu bitmiyor, yetişilmiyor bile. Heleki yazın 1 ayda 400 kişi girip çıktı. :)
 4. Talha Taflıoğlu Gruplar Koordinatörü

  • Site Yöneticisi
  Sertifika Numarası:
  118179
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  ERPİLİÇ Entegre Tesisleri
  Genel egitim yeterli sartlar saglandiginda online olarak verilebilir der mevzuat.
 5. Anıl Keskin Haber Grubu

  • Haber Grubu
  Sertifika Numarası:
  92297
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Talha bey mevzuatın o kısmını paylaşır mısınız nerede geçiyor ben bulamıyorum acaba yoruma dayalı bir madde mi söylediğiniz ?
 6. mert kgul İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  ·
  · MADDE 12 – Eğitimin temel prensipleri
  Çalışanlara işe başlamadan önce verilecek iş sağlığı ve güvenliği eğitimleri hariç olmak üzere, Ek-1’de birinci bölümde belirtilen genel konular işverence gerekli ve yeterli sistemin kurulması halinde uzaktan eğitim şeklinde verilebilir.

  İlk işe giriş eğitimleri olmuyor.
 7. Anıl Keskin Haber Grubu

  • Haber Grubu
  Sertifika Numarası:
  92297
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Teşekkür ederim ;)