1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Marketlerde müşteri güvenlik talimatı

Konusu 'Talimatlar' forumundadır ve Gamze Demirbaş ERKAN tarafından 9 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. Gamze Demirbaş ERKAN Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    • Eğitim Grubu
    Sertifika Numarası:
    119912
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    ORDU OSGB
    Birkaç şubesi olan süpermarket için,müşteri güvenlik talimatı hazırlamayı düşünüyorum,market girişinde her müşterinin görebileceği bir pano şeklinde.Çok geniş bir kitleye ulaşacağı için sizlerinde fikrini almak istedim,ne gibi önlemler,uyarılar yazabilirim?Şimdiden teşekkürler..
  2. Kıymet Güzel İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    18047
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    çocukların emniyeti için öneriler olabilir
    raflardan düşebilecek eşyalar
    dondurucularla temas konusu
    personele özgü bölüme girme konusu
    alınan ürünlerin taşınması mevzuu
  3. İsmail Uygur İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    44592
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    MURAT TİC. KABLO SAN. A.Ş.
    Şahsen başıma gelen bir olayı paylaşayım. İzmit'teki ÖZDİLEK mağazasının market bölümünde 7 yaşındaki oğlumla beraberdim. Yüksekliği boyundan kısa olmasına rağmen iç derinliği fazla olan, hikaye kitaplarının bulunduğu, zemine sabit olmayan bir sepetin içinden kitap almaya çalışırken sepeti üzerine devirdi. Diz kapaklarının altında morarma oldu. Sepetin boyutları 40x60x100 cm derinliği ise 35-40 cm. civarında idi. Daha ağır bir durumla da sonuçlanabilirdi. Kıssadan hisse çocukların elini asla bırakmayın. Hanımdan fena fırça yemiştim.
  4. Gamze Demirbaş ERKAN Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    • Eğitim Grubu
    Sertifika Numarası:
    119912
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    ORDU OSGB
    Çok geçmiş olsun,dikkate alıcam mutlaka..Marketlerde ilk akla gelen çocuklar
  5. Murat Tosun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    LTB - ÇAK GROUP
    banada lazım böyle bir talimat... hazırladığınızda paylaşırmısınız
  6. Gamze Demirbaş ERKAN Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    • Eğitim Grubu
    Sertifika Numarası:
    119912
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    ORDU OSGB
    Yardımcı olursanız birlikte hazırlayalım,paylaşalım tabiki
  7. Gamze Demirbaş ERKAN Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    • Eğitim Grubu
    Sertifika Numarası:
    119912
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    ORDU OSGB
    Müşteri güvenlik talimatı hazırladım ama içime tam sindi dersem yalan olur,ekleme ve çıkarmalara ihtiyaç var gibi.Sizce?

Ekli Dosyalar:

8. Recep Tayyip Taşdelen İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Ekmeklere çıplak elle değil gözle kontrol edin :sinir:
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 15 Ocak 2014 ---
    ve her müşteri için eldiven uygulaması
  9. Recep Tayyip Taşdelen İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Müşterilere çok zorunlu olmadıkça yangın tüpüne müdahele ettirmemek lazım onun yerine personel yangın söndürme eğitimi verilmeli bence.
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 15 Ocak 2014 ---
    Tatlılar açıkta satılmamalı .