1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Marlon afo 50 türkçe msds

Konusu 'Malzeme Güvenlik Bilgi Formları (MGBF)' forumundadır ve Emre_gs tarafından 24 Kasım 2012 başlatılmıştır.

1. Emre_gs İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Merhaba isgforum ailesi,
    İş güvenliği uzmanlığı yaptığım bi firmada MARLON AFO 50 kimyasalının türkçe msds lerini sağlayamadıklarını söylediler ve benden yardımcı olmamı istediler, malesef ki şu an için yardımcı olamıyorum. bildiğim msds internet takip sitelerindede bi sonuca ulasamadım bu konuda yardımcı olmanızı bekliyorum.Ayrıca tedarikçi türkçe msds lerini karşılamakla yükümlü olduklarını biliyorum ama hiç bi türlü türkçe msds lerine ulasamıyorum.şimdiden tesekkürler.kazasız günler diliyorum herkese..
  2. Emre_gs İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    merhaba tedarikçi bu kimyasalın türkçe msds nin olmadığını söylüyor.
  3. Hakan DENİZ İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    türkiyeye nasıl giriyor o zaman.??
  4. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    mbgf leri hazırlayabilen türkiyede firmalar var ve bununla alakalı yönetmelikte var..icabında hazırlattıracak..
  5. Emre_gs İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Kimyasalı gönderen şirket hang ülkeye gönderiyorsa o ülkenin diline çevirmekle yükümlü değilmi yoksa yanlış mı biliyorum ?
  6. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    yapacak bişe yok..sana ingilizce olanından verseler dahi..çeviri yaptıracaktın..hazırlattıracan mesele onu gösteriyor..
  7. Emre_gs İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    tamamdır erkan bey mecburen çevittircez :)
  8. Emre_gs İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Tabiki fatih bey memnuniyetle..
  9. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    burdada yayınlarsan çok güzel hizmet olur tüm üyelerimize ve isg sektörüne...:)