1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Mayıs 2014 belge numaraları

Konusu 'Diğer Duyuru ve Etkinlikler' forumundadır ve murat907 tarafından 18 Haziran 2014 başlatılmıştır.

1. murat907 İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    14963
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    BİREYSEL
    Arkadaşlar belge numaraları yayınlandı.Kazasız,belasız günler olsun herkese...
  2. ONUR7878 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    EVET İSG KATİP AKTİF HAYIRLI OLSUN..
  3. Erhan Güneş Mevzuat Grubu Lideri

• Mevzuat Grubu
    Sertifika Numarası:
    21761
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Çağan OSGB
    para yatırmış mıydınız?
  4. Aydın Aydemir İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    62099
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    benim ki update olmamış hala . Hala C sınıfı görünüyorum ISG Katip de
  5. burçin kondur İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    102621
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    belge numarası açıklanan linki gönderebilr misiniz?
  6. Samet Kılıç İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    110245
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
  7. Aydın Aydemir İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    62099
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    parayı yatırmama ragmen benimki guncellenmemiş hala C sınıfı görünüyor
  8. ismail tahsin özbek İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    99870
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    seval kablo
    Parayı 14 ünde internet bankacılığı aracılığıyla yatırmıştım, bende de hala C olarak görünüyor:) yakın zamanda sisteme işlerler umarım.
  9. burçin kondur İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    102621
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    170'i aradım. hiçbir soruya cevap veremeyen bu kadar insanı yan yana toplamayı nasıl başarmışlar hayret ettim. isg katip'te yaşadığım mernis sorununa hala çözüm bulamadılar :((
  10. Armağan Dere İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Arkadaşlar Merhaba ben de geçtim sınavı ama parayı yatırmadım daha..
    para yatırmanın bir zamanı yok diye biliyorum ben ama..
    bir de para yatırmadan katipe giremiyoruz değil mi
  11. E.ablak İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Arkadaşlar lütfen birisi nasıl bu isg katibi aktif ederiz açıklasın ilk önce parayı yatırıyoruz sonra ne yapıyoruz?
  12. bencaglayan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    ISG KATIBI SEN AKTIF ETMIYORSUN...SADECE PARASINI YATIRMANIZ YETERLI DEVLET O ISLERI HALLEDIYOR...
  13. B.Özşimşek İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    102681
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    SEÇİM OSGB DETAM ŞİRKETLER GRUBU
    E devlet üzerinden casgem'e giriş yapacaksınız.Kaydınız alındı üç gün sonra tekrar deneyin yazısı çıkıyor. Ben zaman zaman kontrol ettim para yatırdıktan 8 gün sonra sistem açıldı.İyi şanslar.
  14. basra İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Merhaba arkadaşlar ilk sorum;
    1- Belge numarasını isg -katip giriş sayfasında sınav durumu sorgulamadan mı öğreniyoruz?
    2-İsg katipte adres bilgileri mernisten çekiliyorsa ben sınava girmeden önce nüfus müdürlüğünde adres değişikliğimi yapmıştım ve ösym sınav giriş adres bilgilerimde o zamanda mernisten değişikliğimi yaptığım için şuan bulunduğum ikametgah otomatik ekrana yansımıştı. isg katipte peki hala neden eski adres görünüyor olabilir? isg katipki eski adresi nasıl değiştireceğim çsgb sayfasında hatalı adres bilgisi için bir link vermişler içişleri nüfus müdürlüğünün sayfası açılıyor linke tıklıyorum TC kimlik no mu yazdığımda sisteme kayıtlı adresiniz bulunmaktadır diyor fakat adres bilgilerimi çıkarmıyor adres bilgilerimi sorgulamaya girdiğimde şuan ki adresim sistemde bulunmuyor nasıl bir işlem yapmalıyım? yol gösterebilecek olanınız varsa memnun olurum .teşekkürler,
  15. Gökhan Kelebek İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    105041
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Sertifika numaram 105041 ben bunu profilime yazamıyorum bir hane eksik kalıyor
  16. Erkan GÜN Çeviri Grubu

• Çeviri Grubu
    Sertifika Numarası:
    123034
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest Maden Müh.-İş Güv. Uzmanı
    Para yatırma prosedürü ile ilgili link gönderebilir misiniz?
  17. NURDAN SİNAP İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    1. ADIM---ÖNCE ZİRAAT BANKASI - KURUMSAL TAHSİLAT PRG. BELGE ÜCRETİ OLAN 413 TL YATIRIYORSUNUZ. TC KİMLİK NM. VERDİĞİNİZDE OTOMATİK OLARAK ÇIKAR.
    2. ADIM---E-DEVLET ŞİFRESİ ALIP İSG-KATİP SİSTEMİNE GİRİŞ YAPMANIZ GEREKİR.E-DEVLET KAPISINI TIKLADIĞINIZDA TC VE E-DEVLET ŞİFRENİZİ SORAN SAYFA AÇILIR.
    ÜCRETİ YATIRDIKTAN SONRA 15 GÜN İÇİNDE AÇILIR. İŞ SÖZLEŞMESİ İSG-KATİP ÜZERİNDEN YAPILIR. HERİKİ TARAF ÇIKTI ALIP İMZALAR VE DOSYADA SAKLAR.

BELGE BASIMINA İLİŞKİN DUYURU
    İSG-KATİP ‘e kayıtlı İş Güvenliği Uzmanı ve İşyeri Hekimlerinin belgelerinin basılması amacıyla oluşturulmuş bilgi güncelleme ekranı deneme çalışmasından sonra 08 Haziran 2014 tarihi itibariyle kullanıma açılmıştır.
    İSG-KATİP’te, kayıtlı şahsa tanımlı bilgilerden eksik veya hatalı olanların kontrol edilerek 01 TEMMUZ 2014 tarihi mesai bitimine kadar aşağıdaki usuldedüzeltilmesi gerekmektedir.
    Belgelerinin gönderileceği adres bilgileri ile kimlik bilgileri MERNİS üzerinden çekilmektedir. Bu nedenle bilginin hatalı veya yanlış olduğunu düşünen şahıslar http://www.nvi.gov.tr/Sik_Sorulan_Sorular,Sorular.html?pageindex=14 linki üzerinden gerekli işlemleri gerçekleştirdikten sonra İSG-KATİP bilgi güncelleme ekranından adreslerini ve kimlik bilgilerini yeniden sorgulamaları gerekmektedir.
    Bilgi güncelleme işlemleri tamamlanan şahısların belgeleri adreslerine gönderilecektir. Bu sürecin yıl sonuna kadar tamamlanması planlanmıştır. İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğüne, süreç tamamlanana kadar belgelerle ilgili müracaat edilmemesi hassasiyetle rica olunur.
    Bugüne kadar yapılan sınavlarda başarılı olmuş ancak belge bedelini henüz yatırmadığı için belgeleri İSG-KATİP’ te tanımlanmamış olan İş Güvenliği Uzmanı ve İşyeri Hekimlerinin belge bedellerini Genel Müdürlüğümüz Kurumsal Tahsilat Hesabına yatırmaları (Döner Sermaye İşletmesi Hesabına yatırmamaları), yukarda bahsedilen açıklamalar doğrultusunda bilgi güncellemelerini yapmaları gerekmektedir.
    Eğitim alınan kurum tarafından Genel Müdürlüğümüze bildirilen meslek bilgileri ile güncelleme ekranına girilen meslek bilgilerinin tutarsız olması durumunda 01/07/2014 tarihinden sonra bu durumda olan kişilere İSG-KATİP üzerinde kendi sayfasında takip edeceği yol ile ilgili açıklama yapılacaktır.
  18. Talha Taflıoğlu Gruplar Koordinatörü

• Site Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    118179
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    ERPİLİÇ Entegre Tesisleri
    6 haneyi bulmaz diye düşünerek zamanında 5 hanelik ayarlanmıştı. Şimdi yükselttim 6 hane olarak girebilirsiniz.
  19. Aydın Aydemir İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    62099
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Hala ISG Katip sisteminde sertifikamı A sınıfı diye güncellememişler . Deli olacağım ya...
  20. Sami Aşkın İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    98293
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    PARA YATIRMADIGI HALDE BELGESI GÜNCELLENEN ARKADAŞ VARMI