1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

[May 24, 2014] istanbul İSGDER toplantısına bekleriz (istanbul, beyoğlu)

Konusu 'Diğer Etkinlikler' forumundadır ve Onur Umur tarafından 22 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

istanbul İSGDER toplantısına bekleriz
Başlangıç Tarihi: May 24, 2014 10:00 AM
Bitiş Tarihi: May 24, 2014 04:00 PM
Saat Dilimi: Europe/Athens +03:00 EEST

Yer:
ÇAvuşoğlu iş merkezi
Meşrutiyet Cd. No:61 Kat:6
istanbul, beyoğlu

Gönderen: Onur Umur

Etkinlik Katılımcı Sayısı: 0
You can not RSVP for this event...

This event has already begun, or has already passed; RSVP has been since closed.
  1. Onur Umur Emektar Üye

• Emektar Üye
    Sertifika Numarası:
    48078
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    TEİAŞ
    Sayın İSG profesyoneli merhabalar,
    İstanbul da kurulmuş ve faaliyet gösteren İSTANBUL İSGDER olarak 26 mayıs Pazar günü Meşrutiyet Cad. No:61 Kat:6 Çavuşoğlu İş Mrk(Odakule Yanı) Beyoğlu-İstanbul adresine toplanıyoruz.
    Sabah 10:00 /12: arası kahvaltı.
    12:00 /14:30 arası toplantı.
    Toplantıda;
    Derneği bugün geldiği nokta
    Derneğin gelecekteki çalışmalarının belirlenmesi
    Dernek genel kurul tarihinin belirlenmesi,
    Katılanların gündem önerileri ele alınacaktır.

Katılımlarınız sizleri ve bizleri daha güzele götürecektir.
    Saygılarımızla,
    İSTANBUL İSGDER YÖNETİM KURULU

Saygılarımla,

Mehmet UYGUR
    Maden Müh.
    İş Güvenliği Uzmanı (A)
    GSM +90 535 749 07 55
    İrtibat: Kazım AKKAYA
    Tel: 0533 453 47 28
    (Onur UMUR Notu: Duyuruda yazılmasada, eğer katılacaksanız lütfen toplantıdan en geç bir gün önce arayın, olası mekan kapasitesi sorunları engellenmiş olur, benim tel: 0533 491 07 51)
  2. Sait Aktaş Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    41670
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    :::::::::
    Şans eseri Konyadan İstanbul'a geldim. Pazar Günü de İstanbuldayım. Eğer sorun olmaz ise sizlerle bende tanışmak isterim.
  3. Tuğba Coşkun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Bireysel
    Tarafsız olarak tüm derneklerın toplantılarına katılıp izlemek faydalıdır.Size en uygun, temsil edileceğinizi düşündüğünüz bir toplulukta olmanız dileği ile
  4. Serkan Yanmış İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    hatırlar mısınız bilemem,askere gidiyorum demiştim ama şimdi döndüm ve c sınıfı uzman adayı olarak bu tür etkinliklere katılmayı çok istiyorum.bu işi yapacaksak hayatımızın her evresinde böyle faaliyetlere yer vermemiz gerektiğini düşünüyorum, hatalarımızı daha iyi görüp eksikleri tamamlamak açısından ve var olan gelişme sürecini hızlandırmak açısından, yani bende gelebilir miyim :)
  5. Tuğba Coşkun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Bireysel
    Tabiki gidebilirsiniz.İlgili kişilerin iletişim bilgileri mevcut,geleceğinizi haber vermeniz yerinde olur
  6. Süleyman kara İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    70553
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    mac iş güv.dan.ltd.şti.
    bir engel olmazsa katılmak isterim