1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Mayis yükselme ösym sinavi

Konusu 'Resmi Sınav Soru ve Cevapları' forumundadır ve Serdar Dereköy tarafından 12 Mart 2014 başlatılmıştır.

 1. Serdar Dereköy İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  63155
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Arkadaşlar 24 Mayıs ta ÖSYM tarafından yapılacak sınav hakkında bilginiz varmı, Yanlışlar doğruları götürecek mi ,daha zor mu yoksa kolay mı olur ,paylaşımlar ıçin teşekkürler
 2. Ferit Yılmaz İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  yanlışların doğruları götürmesi gibi bir durum nerden çıktı Serdar Bey :rolleyes:
 3. Serdar Dereköy İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  63155
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Ösym nin yapmış olduğu sınavlarda ki uygulamalarında 4 yanlış 1 doğru yu götürüyor bu yükselme sınavında uygulanacak mı, bir arkadaş 3 yanlış 1 doğru yu götürecek dedi böyle bir ifade var mı ????