1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Meb ' okullara gönderdiği yazi/kamuda ödeme(milli eğitim bakanliği)

Konusu 'Diğer Duyuru ve Etkinlikler' forumundadır ve KEZBAN ÇELİK tarafından 5 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

1. KEZBAN ÇELİK İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Sağlık Bakanlığı
    MEB ' OKULLARA GÖNDERDİĞİ YAZI

Ekli Dosyalar:

• MEB.docx
      Dosya Boyutu:
      423,8 KB
      Görüntüleme:
      179
  2. Beyazıt Casun Haber Grubu

• Haber Grubu
    Sertifika Numarası:
    81345
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Sağlık Bakanlığının ardından Milli Eğitim Bakanlığı da ücretsiz İş Güvenliği Uzmanları arayamaya başlar..
  3. KEZBAN ÇELİK İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Sağlık Bakanlığı
    Yanlış algılama oldu sanırım,mevcut yazı kamu personeline ücret ödenebileceği yönünde
  4. Beyazıt Casun Haber Grubu

• Haber Grubu
    Sertifika Numarası:
    81345
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Haklısınız Sağlık Bakanlığı da aynı türden yazı yayımlamıştı ama sonra ücretsiz arıyorum diye bir yazı yayımladı. Ama Bir il öderken diğer il ödeme yapmıyor...
  5. KEZBAN ÇELİK İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Sağlık Bakanlığı
    Sa
    Sağlık Bakanlığında mısınız?Ücret alan arkadaşlar var.
  6. Beyazıt Casun Haber Grubu

• Haber Grubu
    Sertifika Numarası:
    81345
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Değilim Ama çalışan arkadaşlarım var bir ara gelen yazıyı okudum benimde alan arkadaşlarım var ama bazı kurum bağlantıları ücretsiz arıyor.
  7. n.asma İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    75020
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    eşim meb te olduğu için bu yazıyı önce okudum şunu demek istiyor. mesela ben eşimin okulunun risk analizini ve acil eylem planlarını a sınıfı uzman olduğum için dışardan yaptım ve ücretini okul bana ödedi. Şimdi ise bu yazı ile istinaden diyor ki artık bu şekilde dışardan iş güvenliği hizmetleri yapılmayacak kurum kendi içerisinde bu iş güvenliği havuzunu oluşturuyor ve personellerini kendi bünyesinde uzun zamandır topluyor kendi hizmetlerini kendi çalışanları verecek onlarada ek saat ücreti olarak ödeme yapılacak. bu yazıda denen budur.