1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .
 2. ISGForum Geliştiricileri - Haberler
  Paylaştığınız güncel haberlerin ana sayfa (portal) slideshow'da çıkmasını istiyorsanız, yüklediğiniz resmin ismi haber olmalı, uzantısı ise jpg olmalıdır. Örnek için ana sayfada ki haberleri inceleyebilirsiniz. Bunu uyguladığınız zaman haberleriniz ana sayfamızda otomatik olarak gösterilecektir.

Mecidiyeköy'de asansör kazası: 1 ölü

Konusu 'İş Sağlığı ve Güvenliği Haberleri' forumundadır ve Osman Ç. tarafından 24 Şubat 2015 başlatılmıştır.

 1. Osman Ç. İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Mecidiyeköy'de 'Quasar İstanbul' isimli projesinin inşaatındaki kaza saat 20.00 sıralarında meydana geldi. 35 yaşındaki işçi Satılmış Yıldız, inşaatı devam eden residansın 6. katında iskele kurarken, aydınlatma boşluğuna düştü. Yaklaşık 50 metre yükseklikten eksi 7'nci kat zeminine çakılan Yıldız hayatını kaybetti.

  Söz konusu inşaatın yanında bulunan Torunlar İnşaata ait binada geçen eylül ayında meydana gelen asansör kazasında 10 işçi hayatını kaybetmişti.

  http://www.aljazeera.com.tr/haber/aydinlatma-bosluguna-dusen-isci-oldu