1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Meditek isg - iş sağlığı ve güvenliği bilgi yönetim sistemi yazılımı

Konusu 'İnternet,Yazılım ve Teknoloji' forumundadır ve Abidin Özler tarafından 10 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

 1. Abidin Özler İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  63771
  Uzmanlık Sınıfı:
  A Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Meditek Yazılım
  [​IMG]

  İSG Profesyonellerine profesyonel çözümler… Meditek İSG - İş Sağlığı ve Güvenliği Bilgi Yönetim Sistemi



  Erciyes Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Bölgesinde Kapadokya Meslek Yüksek Okulu İş Sağlığı ve Güvenliği Akademisyenleri tarafından verilen destek ile oluşturulan Meditek İSG yazılımı İSG profesyonellerinin en büyük yardımcısıdır.
  Meditek İSG, karmaşık ve riskli olan isg faaliyetlerini ve iş organizasyonuzu sizin adınıza yapar ve takip eder.
  Meditek İSG yazılımını bireysel olarak iş güvenliği uzmanları ve işyeri hekimleri kullanabileceği bir alt yapıya sahip olduğu gibi OSGB veya işletmelerde de rahatlıkla kullanılabilir.
  Özellikle OSGB olarak hizmet veren kurumlarda çok sayıda hizmet verilen işyeri göz önünde bulundurulduğunda hangi uzmanın veya işyeri hekiminin ne zaman nerede hangi hizmeti vereceğini takip etmek oldukça güçtür. Meditek İSG’nin dinamik altyapısı sayesinde bu karmaşık iş organizasyonu rahatlıkla yönetebilirsiniz.
  Kullanıcı bazlı roller ile verilerinizin hangi kullanıcıların neleri göreceğini siz belirleyin. Birkaç örnek vermek gerekirse; yeni işe başlayan bir uzmana sadece atandığı firma bilgilerini görebilme yetkisini verirken, OSGB yetkili personeline tüm işletmelere ait bilgileri gösterebilirsiniz. Yada finansal verilerilerinizi sadece ilgili yetkili kişiye gösterme yetkisi verebilirsiniz.
  Kurumsal iş planı ile OSGB’de hizmet verilen tüm işletmelerde hangi uzman veya işyeri hekiminin hangi hizmetleri ne zaman vereceğini ve bu hizmetlerin yapılıp yapılmadığı anlık olarak görebilirsiniz. İş güvenliği uzmanlarına veya işyeri hekimlerine işletme bazlı görevler tanımlayıp bunları takip edebilirsiniz.
  Kişisel iş planı ile iş güvenliği uzmanları ve işyeri hekimleri sorumlu oldukları işletmelerdeki faaliyetlerini rahatlıkla takip edebilirler.
  İş güvenliği yönetimi ile iş ekipmanlarının takibinden, eğitim faaliyetlerine kadar tüm İSG faaliyetleri dinamik alt yapı sayesinde kolaylıkla kayıt altına alınıp takibi gerçekleştirilebilir. Yazılımda bulunan hazır dokümantasyon altyapısı ile İSG faaliyetlerini gerçekleştirmek çok daha basit. Rapor Editör’ü ile yazılımda bulunan tüm yazıcı çıktılarını istediğiniz şekilde özelleştirebilirsiniz. Kroki Editörü ile de işletmelere ait krokileri çok daha kolay çizebilirsiniz.
  Risk değerlendirmelerinizi mevzuattan oluşturulan ve ilgili mevzuatı da referans gösteren kontrol soruları ile mevzuat bakış açısıyla yapın. Tüm sektörleri destekleyen kontrol listeleri her işletmeye özgü risk değerlendirmesi yapmanızı sağlayacak şekilde tasarlandı. Ayrıca kendi soru listelerinizi oluşturup şablon olarak kullanabileceğiniz gibi daha önce yapmış olduğunuz risk değerlendirmelerini başka firmalara kopyalayabilirsiniz.
  İş sağlığı yönetimi ile işe giriş ve periyodik muayenelerden başlayarak, poliklinik hizmetlerine ve laboratuvar sonuçlarına kadar tüm iş sağlığı verilerinizi kaydedip takip edebilirsiniz. Hizmet verdiğiniz işletme çalışanlarına ait kronik hastalıkları, alerjileri, sürekli kullandığı ilaçları gibi onlarca parametreyi kaydedebilir, esnek ve dinamik raporlama altyapısı sayesinde işletme bazlı istatistikler oluşturabilirsiniz.
  Siz tüm bu İSG faaliyetlerinizi gerçekleştirken Meditek İSG yapay zekası ile güncel mevzuata göre eksikliklerinizi tespit eder. Bu eksiklikler işletme bilgisi ekranında ‘Hatırlatmalar’ sekmesinde bir liste halinde görüntülenir. Siz eksikliği giderdiğinizde listeden otomatik olarak kaldırılır.
  Meditek İSG - İşletme Terminali yazılımı ile hizmet verdiğiniz işletmelere, sizin vereceğiniz yetkiler doğrultusunda faaliyetlerinizi gösterebilir ve İSG sürecine daha etkin katılımlarını sağlayabilirsiniz.

  Meditek İSG, İSG profesyonellerine profesyonel çözümler sunar. Tüm bu özellikleri ve daha fazlasını yakından görmek için 1 aylık ücretsiz tam sürümümüzü test etmeye davet ediyoruz. Yapmanız gereken ‘www.meditekyazilim.com’ adresinden web sitemize girip ‘Bize Yazın’ menüsünden bilgileri doldurup göndermek.

  İSG Profesyonellerine profesyonel çözümler…
  Meditek İSG - İş Sağlığı ve Güvenliği Bilgi Yönetim Sistemi